Змішувач для ванної: на які характеристики необхідно звернути увагу при його придбанні

23

Змішувач для ванної

Оснастити ванну кімнату сантехнічними пристроями та аксесуарами — справа не з легких. Виробники пропонують таку різноманітність моделей, що звичайній людині важко зрозуміти, в чому їх принципові відмінності, і змішувачі для ванни – не виняток. Як зорієнтуватися в такому широкому асортименті і придбати надійний, зручний і красивий пристрій?

Способи монтажу

Змішувачі можуть кріпитися на стіну або на саму ванну. У другому випадку отвори у ванні повинні бути виконані виробником: зазвичай це акрилові чаші. Якщо раковина для вмивання присутня, для неї теж можливі обидва способи монтажу. Існують і підлогові змішувачі, але це рідкість для нашої звичайної ванної кімнати.

Змішувач для ванної

Є цікаві моделі, в яких злив раковини закривається і відкривається за допомогою донного клапана. Це зручно, але незвично, а на Заході так економлять проточну воду і вмиваються у воді, набраної в раковину.

Конструктивні відмінності

Змішувачі можна розділити на дві основні групи:

  1. Однозахватні у вигляді клавіші або поворотної ручки; в класичних інтер’єрах вони недоречні через свій мінімалістичний дизайн;
  2. Двохзахватні: з двома роздільними і такими звичними вентилями для гарячої та холодної води. Якщо вони роблять кілька оборотів, значить, в них стоять звичайні прокладки, які доведеться міняти досить часто.

Якщо поворот можливий максимум на 180°, то корпус оснащений вставкою з кераміки, що набагато надійніше і довговічніше.

Кожен, хто в пошуках змішувача відвідав інтернет-магазин «Плитка юа», знайшов змішувачі, комплекти для ванної на plitka.ua, так як десятирічна співпраця компанії з виробниками сантехнічної продукції з усього світу дозволяє пропонувати продукцію бездоганної якості всіх цінових категорій.

Змішувач для ванної
Сенсорний змішувач

Існують і електронні змішувачі, з яких вода ллється, як тільки підносиш руки до крана. Запірним клапаном в них управляє інфрачервоний датчик, а тиск і температуру води регулюють за допомогою мініатюрного зовнішнього важеля або гвинта, прихованого в корпусі.

Читайте по темі:  Чому варто купувати елітну сантехніку: у чому її переваги?

Для естетів випускають моделі з підсвічуванням струменя, колір якого залежить від змін температури. Розумні змішувачі захистять від опіків, так як в них вмонтований обмежувач максимальної температури, і вода завжди буде настільки гаряча, наскільки її запрограмували.

Змішувач для ванної
Врізні якісні змішувачі для ванної

Але повернемося до більш «практичних» по характеристикам змішувачів. Важливою деталлю цих пристроїв є гусак. Розрізняються вони по довжині і перетину. Перетин носика впливає на тиск води і, в кінцевому підсумку, на її витрату. Є моделі, здатні економити воду або надають струменю оригінальну форму.

Вибір за довгим поворотним гусаком, якщо одним змішувачем передбачається користуватися і в раковині, і у ванні. Але постійне його переміщення в різні боки скорочує тривалість експлуатації.

Коли всі водні процедури приймаються у ванні, то для таких випадків змішувач комплектується душовим шлангом з лійкою та настінним кріпильним елементом. Заслуговує уваги механізм перемикання води на душ і назад: кнопковим не так зручно користуватися, як важільним.

Змішувач для ванної

Природно, що підбір всіх аксесуарів у ванну кімнату повинен здійснюватися відповідно до дизайну і матеріалу змішувача. Не дарма ж компанії-виробники випускають цілі колекції супутніх аксесуарів, щоб не витрачати час на пошуки необхідних дрібниць.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Загрузка...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя