Шафи для книг: різновиди та матеріали виробництва

51

Шафи для книг

Ще з давніх часів однією з ознак інтелігентної людини була наявність великої бібліотеки. Сьогодні також деякі люди вважають за краще купувати хорошу літературу для постійного користування. Однак виникає питання, де її зберігати.

Найбільш прийнятним варіантом є придбання книжкових шаф, а також спеціальних стелажів та полиць. Однак слід пам’ятати, що при тривалому знаходженні під прямими сонячними променями книги мають схильність до вицвітання та вигорання. Тому оптимальним варіантом їх зберігання є використання шафи для книг закритого типу.

Сьогодні така продукція представлена на ринку в широкому асортименті виробів, котрі відрізняються за дизайном, габаритами, матеріалами виробництва та іншими характеристиками. Все це дозволяє вибрати найбільш прийнятний варіант в залежності від наявних потреб та інших факторів.

Різновиди меблів

Серед книжкових шаф прийнято виділяти наступні види:

1. Корпусні, які найбільш поширені для зберігання не тільки книг, але й інших виробів або речей. Перевагою таких моделей є можливість вибору їх внутрішнього устрою в залежності від наявних потреб. При цьому з такої шафи легко зробити стелаж. Для цього буде необхідно просто зняти всі дверцята. В їх конструкції можуть використовуватися різні види дверей, в тому числі глухі, засклені, розсувні, відкидні або навіть просто висувні ящики.

Шафи для книг

2. Модульні системи дозволяють розташовувати їх елементи на різних рівнях. При цьому такі шафи можна помістити практично в будь-яке приміщення, просто варіюючи розташування їх елементів. При цьому користувач може самостійно регулювати конфігурацію та висоту такого виробу за допомогою переміщення його секцій у висоту або в ширину.

3. Шафи-купе (вбудовані модифікації), які кріпляться безпосередньо до стелі та підлоги. Деякі варіанти таких меблів не мають власних стінок, використовуючи в їх якості стіни приміщення.

Читайте по темі:  Кутовий диван для дачі - яким він повинен бути?

Шафи для книг

Якщо казати про матеріали виробництва, то найбільш поширеним серед них є натуральне дерево. Воно відрізняється довговічністю, естетично привабливим зовнішнім виглядом, а також дозволяє виготовляти продукцію в широкому виборі варіантів дизайну.

Також неабиякою популярністю користуються корпусні моделі шаф на основі МДФ та ДВП. Їх найважливіша перевага — це відносно невелика ціна в порівнянні з варіантами з масиву. Однак разом з цим вони не можуть похвалитися такою ж довговічністю, як вироби з натуральної деревини.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...