Що таке затіняюча сітка на городі: дачна хитрість, якою багато хто ще не користується

1

затіняюча сітка

Іноді виникає потреба захистити рослини від променів сонця і для виконання цього завдання найкраще підходить затіняюча сітка.

Насамперед, вона призначена для захисту рослин, які висаджені у відкритий ґрунт.

Особливості матеріалу

У процесі виготовлення сітки, що затіняє, виробники використовують плоскі синтетичні нитки. Діаметр комірок залежить від ступеня затінення ділянки.

Нитки для сіток, що затіняють, виготовляють із спеціальних матеріалів, які стійкі до ультрафіолету. Сітка відбиває сонячні промені та розсіює їх. Завдяки цьому можна створити ідеальний мікроклімат для рослин.

Затінення ділянки дозволяє запобігти надмірному випару вологи на ділянці. Деякі городники застосовують такий матеріал в теплицях. З її допомогою можна рівномірно розподілити світло та створити оптимальні умови для зростання.

затіняюча сітка для теплиці

Фахівці компанії “Сад та город”  https://sad-ogorod.in.ua/ також стверджують, що за допомогою цієї сітки можна покращити врожайність культур.

Застосування затіняючої сітки

Використовувати її можливо всередині та зовні теплиць. Вона чудово захищає врожай від палючого сонця. Здебільшого ця продукція відрізняється залежно від рівня затінення. Залежно від цього параметра виділяють такі варіанти:

  1. 45% затінення. Ця сітка пропускає досить немало світла. Її активно використовують для захисту баштанних культур.
  2. Затінення 60%. Використовувати такий варіант сітки насамперед рекомендується для посадок капусти.
  3. Сітки із затіненням у 70% стануть найкращим вибором для укриття парників. Вона добре захищає культури від високих температур та перегріву. При цьому вона пропускає достатню кількість світла.
  4. Сітки із затіненням 80 і 90% застосовують як паркан на будівельних майданчиках.

Застосування затіняючої сітки

Фахівці стверджують, що застосовувати ці сітки можна для багатьох цілей. Завдяки цьому унікальному матеріалу можна захистити врожай та створити чудове місце для відпочинку. Перед тим, як придбати сітку, потрібно правильно розрахувати її довжину. Це з тим, що під впливом зовнішніх чинників сітка може розтягуватися.

Читайте по темі:  Дренажна система для дачі своїми руками

Переваги

Городники прагнучи підвищити врожайність, захищають свої рослини від кліматичних впливів та від прямих сонячних променів. Основне завдання сітки, що затіняє, – не дозволити культурам “згоріти” в жаркий період року. У порівнянні з тепличною плівкою та іншими світлозахисними матеріалами вона має свої переваги:

  • ефективно захищає рослини та плоди від шкідливого ультрафіолетового випромінювання;
  • використання сітки прискорює зростання овочевих культур, фруктів, ягід та підвищує врожайність;
  • захищає рослини від несприятливих погодних та кліматичних умов;
  • її наявність, дозволяє організувати комфортне місце для відпочинку і роботи на свіжому повітрі;
  • полотно відрізняється легкою вагою, його можна швидко та компактно скласти для транспортування;
  • монтаж сітки не вимагає особливих знань і навичок, з установкою конструкції, що затіняє, легко впоратися кожен дачник.

Застосування на відкритому ґрунті

Для отримання хорошого врожаю та захисту рослин потрібно скористатися сіткою, що затіняє. Вона забезпечує надійний захист від сонячної агресії. Однак городники повинні враховувати, що кількість світла має бути достатньою для фотосинтезу.

В іншому випадку рослини швидко загинуть. Порушення цих процесів гарантує недоотримання рослинами поживних компонентів. Також городники зіткнуться із низькою врожайністю.

Якщо плануєте скористатися сіткою, що затіняє, на відкритому ґрунті, то потрібно підготувати каркас. Для виготовлення каркаса краще вибирати міцні матеріали, які встоять сильному вітру.

Якісне полотно здатне підтримувати оптимальну температуру та створить сприятливий клімат. Виробники здійснюють продаж виробів у рулонах. Ця сітка підходить для затінення великої території. У середньому термін служби матеріалу становитиме 3-5 років.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя