Профнастил для покрівлі: простий монтаж і роки служби без нарікань

4

Профнастил для покрівлі

Профнастил – це надійний, довговічний, дуже якісний матеріал, здатний служити роками. Його застосовують для облицювання стін, фасадів, для монтажу огорож та дахів. Для останніх використовують спеціальний покрівельний профнастил – це оцинкований матеріал із висотою профілю від 20 мм і вище.

Такий розмір зустрічається і в стінових моделях, у цьому випадку покрівельне рішення відрізняють від стінового за наявності спеціальної канавки.

Вищий профіль зазвичай використовують лише для облаштування дахів. Корисна ширина виробу при цьому зменшується, зате пропускна здатність у конструкції буде вищою.

Плюси профільованого листа, призначеного для покрівлі

У цього листа відразу кілька вагомих плюсів:

  1. Невелика вага, якщо розраховувати тиск на квадратний метр. Вироби не надають серйозного навантаження на поверхню, завдяки чому термін служби всієї покрівельної конструкції підвищується.
  2. Доступність. Якщо цікавить найвигідніша ціна покрівельного профнастилу, то зайдіть на https://metrix.com.ua/catalog/profnastil/ — це каталог компанії «Метрікс», де можна придбати оцинковані вироби будь-якої товщини: від 0,35 до 0,5 мм.
  3. Гарний термін служби. Покрівельний матеріал стабільно служить 10-15 років завдяки герметичному покриттю та несприйнятливості до негативних факторів. Покривають листи цинком (оцинковують) і глянсовим або матовим поліестером.

Профнастил для покрівліЗовнішній вигляд профільованого листа

Ще один вагомий плюс – симпатичний зовнішній вигляд виробів та різноманітність вибору. Колір листів може бути практично будь-яким. Такі можливості оцінять дизайнери, яким необхідно створити незвичайний проект.

Покрівля з профільованого листа

 

Покрівля з профільованого листа сама по собі виглядає добре: вона не втрачає колір, зберігає початковий вигляд довгий час.

Читайте по темі:  Чим краще покрити дах будинку – як вибрати покрівельний матеріал

Простота монтажу – ще одна перевага

На окрему увагу заслуговує монтаж: листи легкі, збираються в потрібну конструкцію без проблем, але важливо розуміти, що майстер, який береться за справу, повинен мати серйозний досвід роботи. Від того, наскільки правильно будуть зроблені стики, залежить і довговічність усієї конструкції – не заощаджуйте на монтажі, щоб не втратити те, що заощадили на самому матеріалі.

Перед замовленням установки подбайте про те, щоб елементи кріплення, які будуть видно на поверхні, за кольором збігалися з відтінком самого профільного листа.

“Метрікс”: якісна продукція від виробника

Компанія спеціалізується на реалізації якісних будівельних матеріалів від кращих виробників. “Метрікс” metrix.com.ua – це продукція від заводів з якісним обладнанням, робота за найвищими стандартами, можливість виконувати найбільші замовлення, а ще чесні, виправдані ціни від виробника. Одне з оснвних завдань компанії – не тільки продати товар, а й допомогти клієнтові купити саме ту продукцію, яка відповідатиме вимогам та умовам експлуатації.

Жителі України можуть купити будь-яку продукцію компанії з гарантією та на вигідних умовах — з доставкою та бонусами для тих, хто замовляє великі партії.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя