Водостічна система Профіль

62

Для облаштування водостоків використовуються різні технології і матеріали. Передовою є збірна технологія з пластикових елементів. Компанія «Профіль» реалізує і встановлює такі системи.

Якщо вам потрібна водостічна система Профіль, звертайтеся до прямого постачальника. Основними перевагами пластикових водостоків є багато факторів.

Водостічна система Профіль

Механічна стійкість

Елементи систем виробляються з полівінілхлориду. Цей вид пластика відрізняється надзвичайними властивостями. Механічні ушкодження йому не страшні. Складові частини водостоків витримують екстремальні навантаження, коли приходить сезон злив або зимова холоднеча. Вони не ламаються під великою вагою снігу або намерзлого льоду.

Стійкість до впливу хімічних речовин

Матеріал не схильний до корозії і стійкий до впливу речовин, які містяться в осадових водах. Кислоти, солі та інші хімікати не можуть порушити цілісність пластика. Це гарантує тривалу експлуатацію. Компанія «Профіль» надає 10 років гарантії на свою продукцію.

Несприйнятливість до температурних перепадів

Зі зміною сезонів у вас не з’явиться проблем з експлуатацією системи. Зниження температури не стає причиною розтріскування, а у велику спеку пластик не плавиться і не втрачає форми. Всі елементи витримують перепади температури від -50 до +60 градусів за Цельсієм. ЕРОМ каучук ущільнювач повністю компенсує лінійне розширення, якщо таке з’являється в системі. Це є гарантією герметичності водостоку при будь-яких температурах.

Ефективність відведення води

Системи вирішують головне завдання – відведення води, що зібралася на даху після дощу або танення снігу. Правильно розрахувавши водостік, ви не зіткнетеся з проблемами, коли він не справляється. Спеціально розроблена форма жолобів перешкоджає переливанню води з них навіть при найбільших зливах. Головною умовою є необхідна кількість водостічних труб і їх достатній розтин.

Читайте по темі:  Чим краще покрити дах будинку – як вибрати покрівельний матеріал

За допомогою набору елементів можуть вирішуватися самі нестандартні завдання. Виробник пропонує конструкційні рішення для забезпечення водовідведення в багатоповерхових будинках з складною лінією периметра або великою площею покрівлі.

Невибагливість системи

За водостоком Профіль потрібен мінімальний догляд. Профілактичні огляди повинні проводитися 2 рази на рік. Краще робити це ранньою весною і пізньою осінню.

Щоб провести огляд знадобляться сходи. Якщо ви помічаєте, що в жолобах зібралося опале листя, необхідно очистити їх щіткою з жорстким ворсом. Після того, як ви переконалися в тому, що жолоби не заповнені листям, використовуйте садовий шланг для промивання системи.

Чому обирають Профіль? Виробництво цих водостоків налагоджено ще 30 років тому. В активі компанії 15 років роботи на українському ринку. Більше 500 тисяч сімей вже замовили водостоки Профіль. Їх якість перевірена часом. Воно поєднується з доступною ціною.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя