Ексклюзивний дизайн для вашого будинку

24

Ексклюзивний дизайн для вашого будинку

Для чого потрібен дизайн проект? Завдяки наявності такого ретельного і 3D-візуалізованого «плану» можна на всі 100% використати вільні площі і додаткові переваги приміщень, денне світло і розташування кімнат відносно сторін світу, обрати оптимальний варіант кольорової палітри для оздоблення поверхонь, найбільш ергономічно розставити меблі, побутову техніку, декоративні елементи.

Щоб замовити дизайн проект будинку у професіоналів, вам достатньо звернутися в спеціалізовану студію, в якій працюють досвідчені архітектори, інженери, дизайнери інтер’єрів. Згідно з вашими побажаннями, потребами та особливостями об’єкту вам будуть запропоновані найкращі ідеї, креативні рішення, що обов’язково впишуться в доступний бюджет і стануть відображенням всіх ваших мрій.

В студії «HG Design» на вас чекають професіонали, готові створювати ексклюзивні проекти на будь-який смак. Обираючи варіанти облаштування будинку, фахівці будуть враховувати для скількох осіб проектується житло, яким буде призначення кожної кімнати, чи потрібно перепланування простору та багато інших нюансів. В результаті ви отримаєте найкращий дизайн проект, який стане втіленням комфорту і естетики, сучасних інновацій і роками перевірених технологій.

Дизайн проект будь-якої складності

Чи можна замовити дизайн проект будинку для таун-хауса чи заміського котеджу? Звичайно! Завдяки високому професіоналізму і кваліфікації, спеціалісти студії «HG Design» вправно створюють проекти різних рівнів складності, повністю адаптовані під особливості будівлі, а також її територіального розміщення. Перелік послуг, які надаються при проектуванні, узгоджується з клієнтом та може включати:

  • створення ескізів з обранням найкращого стилю;
  • 3D-візуалізацію кількох варіантів інтер’єру;
  • вибір матеріалів для оздоблення поверхонь;
  • вибір меблів, приладів і систем освітлення, сантехніки, текстилю, побутової техніки, предметів декору;
  • розробку робочого проекту з пояснювальною запискою, необхідними кресленнями і схемами, специфікаціями;
  • авторський нагляд під час відтворення проектних рішень в життя;
  • внесення супутніх змін в проект;
  • допомогу при закупівлі матеріалів, меблів, техніки, декору;
  • професійну допомогу дизайнерів при первинному оформленні кімнат та ін..
Читайте по темі:  Декор інтер'єру: найчастіші помилки, які можна легко виправити

Вартість робіт залежить від складності проектування, визначається на основі переліку послуг та завжди є індивідуальною.

Замовити проект дизайну для будинку в HG Design

Слід відзначити, що попереднє проектування завжди допомагає не тільки визначитися з стилістичним оформленням будинку і обрати найкращий варіант серед доступних, але й уникнути помилок і зайвих витрат грошей. Щоб вже сьогодні замовити дизайн проект будинку, звертайтеся до фахівців студії «HG Design» через online форму сайту або по телефону. Вам нададуть первинні консультації та ви зможете домовитися про зустріч з дизайнером на зручний день і час.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Висловлюю подяку будівельній компанії UCG Engineering. Звернулась до компанії для розробки дизайну інтер’єру свого будинку. З самого початку співпраці компанія показала себе з найкращого боку, оперативно приїхали на місце, обговорили концепцію ідеї матеріяли. Важливою умовою було створити дизайн проект і розпочати реалізацію протягом місяця. Компанія UCG успішно виконала усі домовленості. Вдячна за якісний проект та його реалізацію.

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя