Вибираємо шафу-купе під телевізор: можливі варіанти

223

шафа-купе під телевізор

Що Ви знаєте про такий предмет меблів, як шафа-купе під телевізор? Головна його відмінність від звичайної шафи-купе – в наявності ніші для телевізора, яка найчастіше знаходиться в середині. Цю універсальну конструкцію можна розмістити не тільки у вітальні, але і в спальні; вона містка і при цьому компактна.

Це найраціональніше рішення для малогабаритного житла, оскільки поставивши шафу-купе біля центральної стіни, можна не купувати окремо тумбу під телевізор, тим самим збільшивши вільний простір. Існує можливість відійти від стандартних моделей, придумавши власне внутрішнє наповнення шафи і вибравши для нього фасад.

Конструктивні відмінності моделей

Весь модельний ряд цього різновиду шаф-купе можна розподілити по декількох категоріях.

  1. Корпусні конструкції, в яких всі елементи шафи зафіксовані на каркасі, що дозволяє пересувати меблі на інше місце. Горизонтальне переміщення дверних полотен відбувається по двох напрямних.
  2. У вбудованих моделей бічними стінами стають стіни приміщення, дном-підлога, верхом – стеля. Всі секції і полки прикріплені до стін кімнати, фіксація напрямних проводиться до підлоги і стелі. Цей варіант дешевше, але зрушити з місця його неможливо.
  3. Кутова конструкція дозволяє з користю облаштувати простір поруч з дверима. Біля входу краще розмістити високі секції з глухими полотнами, а уздовж стіни відкриті стелажі з нішею. шафа-купе під телевізор
  4. Можна поекспериментувати і зібрати модульну шафу-купе. Стандартний набір складається з двох бічних секцій, захованих за дверними полотнами, і відкритих стелажів з нішею для телевізора. Можливості такого комбінування безмежні, так як пеналів з відкритими стелажами, кутових сегментів, комодів і тумб для цієї мети випускається предостатньо.

Розташування ніші

Плазмову панель в таких шафах-купе можна розмістити по-різному. Які варіанти пропонуються?

  1. Ніша знаходиться посередині-між розташованими з боків місткими секціями з розсувними полотнами. Простір над нішею і під нею зайняті відкритими стелажами і висувними модулями.
  2. Ніша може бути закритою, коли не працююча панель ховається за розсувними полотнами.
  3. Можливий варіант з навісним телевізором, при якому його кріплять нема на кронштейни, а на стіну шафи і оточують неглибокими стелажами.
  4. Найрідкісніше рішення-розташування телевізора ближче до кута кімнати. Має місце бути, якщо вітальня розділена на зони або м’які меблі «дивиться» в сторону кута.
Читайте по темі:  Вибір кухні: функціональність, естетичність і практичність

Виробники пропонують ще одне нестандартне рішення-вбудовують плазмову панель безпосередньо в двері шафи-купе.

Вибираючи таку шафу-купе, потрібно орієнтуватися не тільки на його дизайн, але і наскільки комфортно вам буде дивитися телевізор на його тлі. Так, дзеркальні дверні полотна і яскраві кольори можуть заважати перегляду і викликати роздратування.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя