Штори в інтер’єрі вітальні

431

Штори в інтер'єрі вітальні

Одна з головних кімнат будинку це вітальня, в цій кімнаті збирається вся родина, і приймаються гості. Зовнішній вигляд вітальні це візитна картка, як дома, так і власника інтер’єру.

У дизайні відображаються стиль життя, характер і звички. Продумуючи, якими будуть штори для вітальні, що б підкреслити достоїнства й сховати недоліки кімнати важливо враховувати пропорції і розміри приміщення, орієнтацію по сторонах світла, рівень освітлення, якого стилю життя дотримується власник.

Людині, яка поза домом веде бурхливе, активне життя краще оформити житло, так щоб воно не було ще одним візуальним подразником. Розгляньте для використання в інтер’єрі легкі, пастельні, м’які кольори, у природних поєднаннях які завжди комфортні погляду людини.

Штори в інтер'єрі вітальні

Тенденціями XXI століття можна позначити простоту і високу функціональність, відкритість простору. У розробках, які належать до стилю – мінімалізм енергії проявляється спокоєм, предметам притаманна чіткість, розміщення предметів продумано до дрібниць, а шви ідеально графічні.

Такий інтер’єр сприймається як єдине ціле, погляд зрідка може чіплятися за форми й обриси. Вікна в такому інтер’єрі важлива складова доповнення стилю. Тканини для пошиття штор в такому стилі повинні пропускати багато світла, підкреслюючи виразність вікон.

Гармонійно будуть виглядати шовк, тафта без прокладки і тонкий льон, використані в римських шторах або японських панелях. Модні тенденції тяжіють до відходу від важкого шику з притаманними об’ємними важкими тканинами, великої кількості воланів і пензликів.

Штори в інтер'єрі вітальні

Сучасні штори для вітальні

Так званий витончений мінімалізм, поєднує в собі помірність і ніжність з нальотом природної витонченості. Вітальня в такому сучасному стилі буде просякнута атмосферою витонченого смаку і спокою. Характерною рисою для цього стилю, що і відрізняє його від мінімалізму можна вважати колір.

Тканини для пошиття штор в цьому стилі, повинні дотримуватися важливого правила наявності вертикальної осі, яка дає можливість вікнам виглядати елегантними і візуально витягує їх вгору. Таке пошиття штор хочеться назвати витвором мистецтва.

Читайте по темі:  Чим обробити передпокій і коридор

Вигідно виглядають тканини з глибокою складною фактурою однотонного кольору. Саме ці деталі повинні бути акцентами, особливу увагу необхідно звернути на якість тканини. Допускається наявність прокладки у тканини, оздоблення не вигадливою мережкою, в єдиному стилі підібрана однотонна фурнітура.

Орнамент фактури – старовинний малюнок, повторювані штампи, класичні клітка і смужка. Тканини які можуть нам дати такий ефект це – оксамитові тканини, шовкова тафта, шовк, льон.

Витончені пропорції і симетрія це класичний стиль. Для його вираження необхідно велика кількість простору. Така необхідність виникає, що б не перевантажити властивими стилю інтенсивними квітами, тканинами у великій кількості, поєднанням різних орнаментів.

Штори в інтер'єрі вітальні

Дуже часто це стиль просторого будинку за містом, або великої квартири з високими стелями. Упакований в тісноту стандартної квартири, він викликає відчуття тяжкості. Розкіш штор і балдахінів на високих вікнах захоплює, кожна з штор оформляється ширше ніж вікно в два, а то і в три рази.

Поширеною помилкою є покупка штор для вітальні з недостатньою кількістю тканини, це виглядає як сітка від москітів.

Розкіш передається м’якими складками дорогих тканин, важко і вальяжно спадаючими на підлогу. Тканина повинна випромінювати пишність і розкіш. Тканини, підходящі для реалізації такого дизайну це оксамит, шовкова тафта, шовк. Цікаві рішення з’являються при використанні синелі, льна, тонкої вовни, набивних тканин, полотен зі штампованим малюнком, різноманітних тюлей.

Гармонійним доповненням до класичного стилю, при наявності приміщення, де його можна реалізувати і великих вікон, стануть ламбрекени, шлейфи і фестони. Бахрома і пензлики, шикарні тримачі для штор вигідно підкреслять повною мірою пишність цього стилю.

Сучасна класика це штори на всі часи, вона поза модою і часом.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя