Декор інтер’єру: найчастіші помилки, які можна легко виправити

376

Декор інтер'єру

Декорувати свій інтер’єр – означає, зробити його більш затишним, лаконічним, оригінальним і красивим. І найчастіше, у цій справі нас підводить власний ентузіазм. З несамовитим завзяттям, ми допускаємо одні і ті ж помилки в інтер’єрі, які як показує практика, можна виправити за один-два дні!

Книги – декор інтер’єру

Саме, журнали і книги, дійсно, можуть стати відмінною прикрасою інтер’єру. Але не варто обманювати себе шикарними видами постановочних інтер’єрів на фото, де стопками книги збираються на полицях, журнальних столиках, підлозі і підвіконнях. Далеко не завжди подібні композиції будуть виглядати актуально, а ось наскільки це зручно на практиці – те ще питання. Та й взагалі книги на підлозі і повсюдно виглядають досить неохайно.

Я буду рекомендувати згадати про книжкові полиці, стелажі і шафи, які також можуть виглядати цілком стильно, зберігаючи при цьому порядок.

Зелений декор

Використовувати рослини в якості декору сьогодні досить модно – це особливий тренд. Скажу більше, рослинництво вважається дуже захоплюючим хобі. Буває і таке, що це затягує настільки, що кімнати поступово перетворюються на справжні оранжереї.

І все б нічого, якщо горщики і кашпо не заважали ходити по будинку, загрозливо не нависали над головою і не закривали віконні прорізи, перешкоджаючи потраплянню сонячного світла в приміщення. Якщо квіти яким-небудь чином починають заважати, це говорить про те, що їх популяцію пора скорочувати.

Декор інтер'єру

Інтер’єр кухні

І знову повернемося до трендів: все частіше зустрічаються кухонні інтер’єри без підвісних шафок. Таке рішення має свої переваги, про які я напишу в окремій статті.

Насамперед, це можливість перетворити всі наявні кухонні аксесуари у декор – і вигадувати нічого не потрібно. Але ні один тренд не повинен суперечити здоровому глузду: якщо аксесуарів занадто багато, і вони захаращують весь вільний простір, то краще по-старому повісити шафки, щоб звільнити місце для готування (не потрібно забувати про ергономіку).

Читайте по темі:  Чим обробити передпокій і коридор

І давайте будемо чесними: далеко не весь посуд, з якого ми їмо і в якому готуємо, годиться для того, щоб хвалитися ним. І якщо підвісні модулі поки купити не представляється можливим, то постарайтеся прибрати все зайве з очей геть, інакше не буде ні порядку, ні комфорту.

Декор інтер'єру

Царство подушок

Якщо ви не збираєтеся як у дитинстві, будувати подушечную фортеця, то рекомендую сильно не захоплюватися декоруванням з їх допомогою. Так, декоративні подушки – це прекрасна прикраса, завдяки якій інтер’єр стає в рази затишніше. Однак такий декор слід використовувати з розумом, інакше можна просто візуально перевантажити інтер’єр. Особливо при дизайні невеликих кімнат.

Приберіть зайве

Всілякі контейнери і підноси дуже часто використовуються для створення декоративних композицій, щоб прикрасити журнальний або кавовий столик, підвіконники, столешніци у ванній, та інших поверхонь в інтер’єрі.

Часто передбачається, що з їх допомогою можна зібрати воєдино абсолютно різні предмети і іноді це дійсно вдається. Але для відмінного результату необхідно володіти дуже тонким смаком або декораторскими навичками.

Але якщо на вашому підносі зібралося дуже багато речей, які візуально «розсипаються» і залучають надмірно багато уваги, рекомендую переглянути вміст і прибрати все зайве.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...