Зробіть своє приміщення візуально просторішим за допомогою цих простих кроків!

374

Хочете, щоб ваше приміщення виглядало більше, ніж насправді? Ви прийшли в потрібне місце! Ось кілька недорогих ідей для перепроектування будь-якого простору, щоб бути більше, ніж по факту!

1. Перемістіть кушетку на кілька сантиметрів від стіни – так, ми знаємо, що це звучить контр-продуктивно, але повірте нам! Переміщення меблів у бік від стіни створює оптичну ілюзію для очей, після чого створюється враження, що у вас більше місця, ніж є насправді!

Ви можете подвоїти цей ефект, якщо об’єднати це з нашою наступною порадою …

2. Повісьте дзеркало, велике. Цей віковий трюк ніколи не перестає дивувати, і все в ньому.  Продуктові магазини розміщують дзеркала в кінці своєї продукції, щоб вони виглядали так, ніби у них набагато більше їжі, ніж насправді. Необов’язково купувати дороге дзеркало. В ідеалі, якщо заморочитись, – можна купити дешеве дзеркало і обрамити його красивим багетом. Ось і витвір мистецтва.

Чим більше, тим краще, так воно обдурить очі і подвоїть простір вашій вітальні!

3. Хай буде світло! Ми вже торкалися питання про те, чому це хороша ідея, але “пісня” залишається незмінною: наявність достатнього природного освітлення і великих вікон дійсно може посилити відчуття великого розміру простору. Та ж фіча з вікнами використовується в стилі прованс.

Якщо вікна маленькі або їх немає зовсім, спробуйте пофарбувати стіни кімнати у світлі кольори для аналогічного ефекту.

Якщо вам і це недоступно, спробуйте додати світильники нового покоління, подібні до цього.

4. Освойте творчий підхід до зберігання! Війна з безладом може бути проблемою, але це також одна з речей, яка перешкоджає вашому простору. Заново відкрити свій простір, нарешті, позбудьтеся від старого мотлоху.

5. Створити координаційний центр. У вас мало місця, незалежно від того, що ви робите? Треба відволікти увагу від обмеженого простору, створивши фокус, який буде радувати очі. Це може бути що завгодно: від яскраво-оранжевого дивана до привабливою живопису.

Читайте по темі:  Штори в інтер'єрі вітальні

Тільки не забудьте, що занадто багато такого засліплення в приміщенні, може зробити його ще більш суворим, ніж було раніше! Адже почуття міри – безцінне.

А що ви зробили, щоб ваш простір виглядав більше, ніж у реальності? Розкажіть нам!

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

1 коментар

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя