Добриво для плодово-ягідних

14

Добриво для плодово-ягідних

Всі рослини, особливо ті, урожай яких придатний для споживання, потребують відповідних мінеральних речовин. Вони є необхідною умовою для правильного розвитку рослин. Правильне внесення добрив зміцнює і підвищує врожайність, покращує її смак.

Крім того, слід пам’ятати, що кожна з рослин має різну потребу в поживних речовинах для правильного розвитку. Таким чином, спеціальні мінеральні та кристалічні добрива допомагають заповнити відсутні мінерали , які завдяки ретельно підібраним властивостям забезпечують правильні поживні речовини для певної групи рослин. У магазині Клуб Рослин ви знайдете спеціальні добривадля овочів: для перцю і томатів, для огірків і гарбузів, а також для фруктів: для малини і смородини, для полуниці і суниці, для чорниці і кислотолюбивих рослин, для винограду, для плодових дерев і кущів. Існують також добрива з більш універсальним складом і застосуванням: для овочів, саду, доломіту, сечовини.

Добриво для плодово-ягідних
Добриво Еkote для плодово-ягідних культур 3-4 місяці, (Екоте – добриво тривалої дії)

Оптимальне дозування добрив

Кожне добриво має детальну інформацію про спосіб підгодівлі, оптимальний календар внесення та дозу, з якою його слід використовувати. Ці дані вказані на упаковці продукту, прочитайте їх перед використанням. Це дозволить уникнути надмірного внесення добрив, яке може негативно позначитися на рослині і загальмувати його оптимальний розвиток. Використання добрив у правильних термінах і пропорціях є дуже важливим питанням.

Календар підгодівлі овочів і фруктів

Овочі

Добриво з універсальним складом, призначене для всіх овочів, можна використовувати з березня по вересень.

Огірки і гарбузи

Огірок – гарбузова рослина, багата вітамінами і клітковиною. Він складається більш ніж на 90% з води і дуже освіжає. Огірки – чудове доповнення до салатів або бутербродів. Крім того, він також чудово впливає на стан шкіри.

Читайте по темі:  Пікіровка розсади: що це таке, навіщо потрібна і як правильно робити?

Удобрювати огірки потрібно з квітня по жовтень.

Перець і помідори

Перець – це овоч різноманітних кольорів. Це одна з основних спецій, які використовуються на кухні. Перець буває солодким і гострим, в залежності від сорту. Крім того, це чудове джерело вітамінів A, B, C, E і K.

Помідор – це рослина, про яку ведуться суперечки, називати її фруктом або овочем. Має багато видів і різновидів. Це відмінний елемент основних страв і їх смачне доповнення.

Коли використовувати добрива для перцю і помідорів? Робити це потрібно з березня по вересень.

Малина і смородина

Малина і смородина – це плодові чагарники, які відносяться до групи ягідних. Вони є смачним і корисним доповненням до десертів.

Підживлення малини і смородини необхідно проводити з березня по вересень.

Полуниця і суниця

Полуниця та суниця – смачні ранньостиглі фрукти, які можна садити на грядці, але вони також легко знайдуть своє місце в горщику, на терасі чи балконі. Для процвітання вони віддають перевагу слабокислому ґрунту.

Полуницю і суницю слід удобрювати з березня по серпень.

Чорниця

Чорниця є високо цінованим і високо оціненим фруктом завдяки своєму чудовому смаку. Вони є чудовим інгредієнтом для тортів і десертів, але їх також можна їсти сирими.

Удобрювати чорницю (в тому числі і американську) потрібно з березня по серпень.

Виноград

Виноград – це фрукт, який можна їсти сирим, але також можна переробити. Використовується також для виробництва соків і вина.

Удобрювати виноград потрібно в період з березня по серпень.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...