Правила вигідного продажу котеджу

12

Продаж котеджу потребує грамотної підготовки. За її відсутності є ризик припуститися помилок, які надалі призведуть до різних складнощів. Професіонали у сфері нерухомості користуються перевіреними правилами вигідного продажу, які допоможуть продати приватний будинок навіть не фахівцям.

Рекомендації щодо реклами

Бажано розмістити оголошення на кількох дошках оголошень, базах нерухомості свого регіону. Наприклад, в Києві та області продати будинок буде зручно та швидко на порталі «Столична нерухомість» 100realty.ua. Також необхідно скористатися такими рекомендаціями:

 • Перед розміщенням оголошення потрібно зробити 10-20 знімків котеджу з різних ракурсів та показати клієнтам найпривабливіші його місця. Фото необхідно робити при яскравому освітленні та краще на якісний апарат.
 • Можна записати відео та розмістити його зі своїм оголошенням, якщо є така можливість.
 • При позначенні розташування об’єкта на карті слід розмістити значок так, щоб котедж був розміщений вигідніше, але не варто обманювати покупців.
 • Піднімати оголошення можна, що дозволить швидше знайти клієнтів.
 • У тексті оголошення важливо вказувати достовірну інформацію, фіксуючи найважливіші характеристики об’єкта.
 • Краще не застосовувати слова терміново, торг, адже тоді покупці думатимуть, що для цього є підстави.
 • Потрібно призначити справедливу вартість.

При складанні оголошення важливо вказати те, що буде важливим покупцям. Для цього необхідно уявити себе на їхньому місці. Тільки тоді вийде швидше укласти угоду.

Підготовка до продажу

Потрібно зробити хоча б косметичний ремонт котеджу. Якщо роботи з поліпшення зовнішнього вигляду житла виконували кілька років тому, його зовнішній вигляд буде дуже акуратний. Достатньо лише побілити, наклеїти нові шпалери, усунути тріщини.

Прибудинкову територію теж слід прибрати, видалити сміття, підфарбувати необхідні елементи. Особливо це стосується тих випадків, коли продаж виконується влітку. Під час прибирання потрібно одразу визначити всі переваги території та котеджу, щоб потім на них вказати покупцям.

Читайте по темі:  Купуємо квартиру в Києві: краще діяти самому чи через агентство?

Продаж котеджів у м. Київ та Київській області здійснюється на сайті 100realty.ua. Всі перевірені та вигідні пропозиції потрібно дивитися тут. На кожному оголошенні ви можете подивитись фото нерухомості, а на деяких і віртуальний тур із оглядом 360 градусів.

Кожна нерухомість має свій період реалізації. Але зазвичай процедура здійснюється протягом 3-6 місяців. Якщо потрібна швидша процедура, потрібно зниження вартості.

Вартість котеджу

Спочатку потрібно правильно встановити ціну, інакше продаж може затягнутися надовго. Для цього важливо проаналізувати такі об’єкти. Вартість залежить від кількох факторів:

 • Є офіційні документи на нерухомість, відсутні обтяження. Історія власників має бути чистою. У будинку не має бути прописаних осіб.
 • Забезпечені сусіди також визнані чинником високої ціни.
 • Відповідність технічного стану будинку всій документації.
 • Нормальний стан комунікацій.
 • Високий рівень інфраструктури.
 • Наявність зеленої ділянки.

Правила вигідного продажу котеджу

Але потрібно попередньо оцінити як переваги, так й недоліки. Тоді можна буде своєчасно усунути їх до розміщення оголошення.

Слід зважати на те, що на ринку нерухомості представлено багато пропозицій. Тому може і не бути швидкого продажу. Рекламувати свій котедж можна за допомогою ТБ, радіо, банерів. А можна використовувати всі ці способи.

Самостійно чи через фірму?

Зараз працює безліч агенцій, які займаються реалізацією нерухомості. Навіть якщо звернутися до професійної компанії, не варто розраховувати, що угода буде оформлена швидше. Найчастіше у договорах терміни реалізації не вказуються. Але все ж таки якщо за справу береться справжній професіонал, то котедж продати можна за короткий час.

Клієнти охоче купують нерухомість у власників. До того ж тоді вартість об’єкта може бути меншою, адже всі агенції беруть за роботу комісію. Звісно, кожен вирішує сам, як йому продавати нерухомість – самостійно чи через фірму. Але важливо врахувати усі плюси та мінуси.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

1 коментар

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя