Латексні матраци: які їх переваги?

274

Латексні матраци поки ще не так популярні, як того заслуговують, а причина, що стримує їх активне «впровадження» в наші спальні – досить висока ціна. І це єдиний мінус в їх «біографії», який з лишком перекривається безліччю вагомих переваг.

Переваги латексних матраців

Якщо спочатку латекс використовувався тільки в пружинних матрацах – з нього робили верхній шар, то зараз все частіше він повністю замінює пружинний блок. Причина – в унікальних властивостях натурального латексу, про які варто поговорити докладніше.

Переваги латексного матраца

Екологічна нешкідливість натурального латексу приваблює безліч прихильників використання природних матеріалів в інтер’єрі, але на відміну від таких же натуральних шерсті та бавовни, латекс дуже еластичний і здатний змінювати свою форму. Матрац з бавовни з часом злежується, шерсть комфортна, але для неї необхідна хороша основа, і тільки латекс без яких-небудь добавок може ідеально «підлаштовуватися» під людське тіло, повертаючись потім в первісний стан. Весь період експлуатації він не деформується, і строк цей обчислюється десятиліттями.

Переваги латексних матраців

У натуральному латексі ніколи не заведуться пилові кліщі і небезпечні мікроорганізми, так як він сам природний антисептик. Це єдиний матеріал, який можна сміливо рекомендувати алергікам і астматикам, так як в ньому не накопичується пил, волога і бактерії.

Особливо варто виділити ортопедичні властивості латексного матраца і комфортні відчуття під час сну. Незважаючи на те, що матеріал здається щільним, він дуже пружний і, в той же час, податливий. Завдяки цим якостям можна нескінченну кількість разів міняти пози уві сні, роблячи це з легкістю і не прокидаючись. Матрац реагує миттєво, підлаштовуючись під будь-яке положення і забезпечуючи повноцінний природний сон. Навантаження повністю знімається з хребта, рівномірно розподіляється вага сплячого, нормалізується циркуляція крові. Варто хоча б раз полежати на латексному матраці, і інші варіанти відпадуть відразу. Ознайомитися з різними моделями таких матраців і придбати, що сподобався, можна в багатьох магазинах. Так як діаметр і кількість отворів в латексі можуть бути різними, а від цього залежать пружність і жорсткість матраца, краще порадитися з ортопедом, яка модель буде корисніше.

Переваги латексних матраців
Матрац з латексу Lonax Roll Comfort 2

Для латексного матраца характерна прекрасна вентиляція. Відкриті пори природної структури плюс спеціально створена точкова структура в процесі виготовлення матраца підвищують його повітропроникність. Як наслідок – у нього завжди комфортна температура перед сном, і під час сну він не нагрівається. Це дуже актуальна якість для районів з теплим і вологим кліматом.

Порада: зовнішній чохол вибирайте дихаючий, наприклад, із суміші Бавовни, де відсутні хімічні антипірени. Не потрібен товстий або стьобаний – ви повинні бути як можна ближче до латексу.

Ще одна перевага – незалежність ділянок: деформація матраца від рухів партнера вам не загрожує.

Важливими якостями є простота експлуатації і легкість догляду – ці вироби легко миються і чистяться.

Латекс вважається одним з лідерів по міцності в матрацному виробництві, якісний виріб здатний прослужити не один десяток років без яких-небудь зусиль з боку свого власника.

Натуральний і синтетичний латекс: чи є різниця?

Як би виробники не рекламували матраци зі штучного латексу, обіцяючи підвищену міцність і безмежну експлуатацію, варто констатувати, що всіма вищепереліченими достоїнствами володіє тільки натуральний латекс. Так, штучний теж буде пружним і комфортним, але в результаті «добавок» матрац може мати неприємний запах. Через кілька років він стане помітно тонше, почне кришитися.

Матраци зі штучного латексу або суміші натурального і штучного володіють лише однією перевагою – більш низькою ціною. Але така економія може обернутися розчаруванням у латексі, а він цього не заслуговує.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя