Що можна подивитися на екскурсії по Сан-Франциско США

6

Сан-Франциско – це місто мрія, яке можна сміливо назвати головною пам’яткою Каліфорнії. Кожен, хто приїжджає в це чудове місто, зможе відчути ту незвичайну атмосферу з фільмів і відчути аромат американської свободи. Якщо ви не володієте англійською мовою, то краще вибрати російськомовного гіда Сан-Франциско Катю Білих (контакти на сайті ursa travel www.ursatravel.com).

Міст “Золоті Ворота”

Головна пам’ятка Сан-Франциско, він був побудований в 1937 році. Це не тільки шаленою краси споруда, а й об’єкт для кінозйомок багатьох режисерів.

Міст "Золоті Ворота"

Музей “Алькатрас”

Цей музей відомий тим, що на його місці колись розташовувалась в’язниця, де під найсуворішою охороною утримувалися найнебезпечніші злочинці. За весь час існування в’язниці жоден ув’язнений не зміг втекти і при цьому залишитися живим. В’язницю закрили в 1963 році, а в 1969 році острів, на якому розташовується музей, зайняли протестуючі індіанські вожді.

Музей "Алькатрас"

Пресидіо оф Сан-Франциско

Парк, який розташований біля затоки Сан-Франциско, його можна відвідати одразу після відвідин мосту «Золоті ворота», оскільки вони знаходяться поруч. У парку пролягають різні туристичні стежки, але найкрасивіший вид відкривається на стежці вздовж узбережжя. Парк був утворений тільки в 1994 році, а раніше на його території протягом 200 років розташовувалася військова база. А у 18 столітті на місці парку стояли іспанські укріплення.

Канатний трамвай

Громадський транспорт, який розпочав свою роботу у 1873 році. Канатний трамвай рухається канатною дорогою за типом фунікулера, тобто двигун трамвая знаходиться на підстанції, а не в самому вагоні. Хоча, на сьогоднішній день трамвай функціонує в ролі розваги для туристів, цією системою можна перевести до 7 млн. пасажирів за рік. У середині 20 століття лінію хотіли закрити, але в результаті скандалів, що розговорилися, було прийнято залишити реконструкцію, але провівши реконструкції.

Читайте по темі:  Рейтинг найкращих легальних онлайн казино України

Площі Юніон-Сквер

Це одна з головних вулиць Сан-Франциско, саме з цієї вулиці туристи зазвичай починають своє знайомство з містом. Життя на площі не зупиняється ні на мить, тут величезна кількість кафе, магазинів та ресторанів.

Жірарделлі-сквер

Ще одна знаменита площа, в якій туристи знайдуть величезну кількість магазинів та кафе. Колись на місці площі була сукняна фабрика, згодом шоколадна. І лише 1962 року, коли весь квартал було викуплено Вільямом Ротом, він організував реконструкцію площі.

Вулиця Ломбард-стріт

Ця вулиця особливо цікава буде для тих туристів, які приїхали машиною, або взяли її в прокат. Бо це не просто вулиця, а 400-метрова крута ділянка траси. Для автомобілів це дуже складна ділянка і тому сюди щороку приїжджають тисячі туристів, не тільки покататися, а й просто подивитися чарівне видовище. Щоб отримати максимум вражень та інформації від туру США, звертайтеся до професійного гіда в Сан-Франциско Каті Білих. Контактні дані, опис турів та екскурсій США можна дізнатися на сайті ursa travel https://www.ursatravel.com

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя