Чи можна додавати бур’яни в компост

9

Кожній рослині необхідне підживлення поживними речовинами. Але насправді хороший засіб знайти не так вже й легко. Напевно кожен дачник знає, як дорого і складно іноді обходиться додаткове підживлення вирощуваним культурам. Деякі використовують на своїй ділянці різні мінеральні добрива, але з часом помічають, що починає знижуватися рівень врожайності, так і грунт вже не той, він стає світлішим, твердішим або більше піщаним, а може і покриватися скоринкою. Тому, найбільшою популярністю у дачників користуються органічні добрива.

Що додавати в компост?

Органічні добрива допоможуть запобігти появи проблем, як зі структурою землі, так і з урожайністю. До того ж, їх зовсім нескладно приготувати самостійно. Для компосту підійдуть будь-яке засохле листя, скошена трава, бур’яни – все це справжнє джерело потрібних речовин.

Чи можна додавати бур'яни в компост

Приміром, бур’яни, яких скрізь в надлишку, за своє життя накопичили в собі масу корисних властивостей, витягли із землі поживні речовини, вкрай необхідні для здорового росту і розвитку рослин. Після того, як зробите компост, ви їх назад в землю і повернете. Здавалося б, нікому не потрібні бур’яни у доброго господаря можуть стати дуже цінною для удобрення органікою земельної ділянки. Саме тому бур’яни необхідно додавати в компост завжди.

Як приготувати компост

Бур’яни – корисний компонент органічного добрива

Все, що містяться органічній речовині, придатне для приготування компосту. Ніколи не викидайте кухонні відходи. Адже вони, як правило, містять компоненти рослинного, і тваринного походження (за винятком кісток).
Бур’яни — дуже важлива складова компосту. Причому найкращими серед них є ті, які навіть не встигли зацвісти. Ті бур’яни, у яких вже є насіння, можуть забруднювати не тільки компост, але і весь город. Тому пускайте на підживлення навіть траву, яку регулярно скошуєте з доріжок.
Якщо ви будете самі робити перегній, то зможете і ґрунт дуже добре поліпшити на власній земельній ділянці, та значно знизити кількість відходів. Результати застосування компосту з бур’янами будуть абсолютно виправданими. До того ж такий вид добрива – найдешевший.

Читайте по темі:  Підведення електрики до літньої кухні

Відео «Компост з бур’янів»


Познайомтеся з оригінальним методом позбавлення від бур’янів на дачній ділянці і приготування з них якісного компосту.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя