Криптовалюта в кредит: чи є ризики та як їх знизити?

10

Кредит криптовалют – послуга, яка доступна сьогодні у криптоіндустрії на будь-який термін під заставу у вигляді цифрових активів. Криптопозики можуть використовуватися за бажанням користувача: для торгівлі, переказів, виведення грошей та ін. Позичити можна будь-яку криптовалюту, потрібно лише перевірити, чи є вона у списку на тому ресурсі, який ви обрали для кредитування.

Знаючи, що таке крипта, можна зрозуміти, що її переваги поширюються на всі продукти, пов’язані з нею. Криптокредити у багатьох аспектах виграють у банківських систем. Це викликано прозорістю, доступністю та простотою оформлення криптопозики. Попит на цей інструмент продовжує зростати, тому що позичати монети може будь-який користувач, незалежно від його місця розташування та фінансового становища.

Що таке крипто-кредит: важливі нюанси

Кредити в традиційній системі вимагають тривалого очікування, оскільки відповідь на запит надходить лише через кілька днів або тижнів. З криптопозикою все інакше: оформлення займає 15 хвилин, максимум – добу. Від користувача не вимагають сотні документів, як це буває в банках. Серед різноманітності майданчиків ви можете скористатися такими, що влаштовані одноранговою системою. Щоб взяти криптовалюту в кредит, доведеться витратити трохи більше часу. Все залежить від того, як швидко кредитор та позичальник домовляться про умови, які влаштовують обидві сторони.

Криптокредитування може також стати для вас джерелом додаткового заробітку. Наприклад, ви використовуєте стратегію HODL та довгостроково зберігаєте свою крипту, очікуючи на підвищення вартості. Але є ще краще рішення, яке дозволить паралельно отримувати дохід. Ви можете надавати свої активи в криптовалютний кредит іншим користувачам, за що вам нараховуватимуться відсотки. І при цьому не потрібно продавати власні монети.

Читайте по темі:  Запрошуємо на виставку - Design. Living Tendency!

Криптокредит на WhiteBIT: як все влаштовано?

Це одна з найбільших криптобірж у Європі, яка надає широкий спектр послуг. Серед усієї різноманітності ви також знайдете криптокредитування, яке передбачає вигідні умови. При цьому для позики можна розглядати великий вибір видів криптовалют. Термін дії кредиту ви встановлюєте самі, орієнтуючись на власні цілі та потреби. Щоб позичити крипту, вам доведеться внести заставну суму. Таким чином платформа страхує себе від взаємодії із шахраями. Як працює криптозайм на біржі WhiteBIT:

  • Спочатку потрібно мати криптовалюту на заставному балансі.
  • Коли ви перевели активи із заставного балансу, ваш кредит вважається активованим.
  • Нарахування комісії здійснюється з перших секунд після оформлення.
  • Ви можете використовувати заставний капітал, якщо частка маржі є достатньою для забезпечення кредиту.
  • Після повернення криптовалюти на заставний баланс та оплати відсотків можна закрити криптопозику.

Для кредиту криптовалюту можна брати будь-яку, але й повернути ви повинні ті самі активи. На сайті біржі є шкала ризику, яка допоможе оцінити ваші можливості щодо конкретної монети.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...