Обираємо кондиціонер для дому та офісу

11

кондиціонер для дому та офісу

Хочете забезпечити комфортні умови для роботи та відпочинку у літню спеку або у холодну пору року? В такому випадку найкраще рішення – обрати якісний кондиціонер. Для комфортного відпочинку вдома також часто купують зволожувачі повітря, адже у квартирах та приватних будинках не завжди достатній рівень вологості, і це викликає дискомфорт. Якщо ж ви плануєте купувати кондиціонери оптом – зверніться у Інтернет-магазин Рівне-Кондиціонер. Тут великий вибір кліматичної техніки – від теплових насосів до осушувачів повітря для квартири. На що звернути увагу при купівлі кліматичної техніки?

Обираючи кліматичну техніку для охолодження повітря, враховуйте такі нюанси:

  • площа приміщення;
  • висота стелі;
  • кількість вікон;
  • наявність техніки, яка виділяє тепло (наприклад, комп’ютер, плита, холодильник та ін.);
  • середня кількість людей, які зазвичай перебувають у приміщенні.

Від цих нюансів буде залежати потужність кліматичної техніки. Що ж стосується її видів, то зупинимося на цьому питанні більш детально.

Вибираємо кондиціонер для дому та квартири

Для житлових приміщень (квартир, будинків) підійде настінна або канальна спліт-система. Такі системи – невеликі за розмірами, мають невелику потужність, тже є економними. Такі системи легко монтуються та не потребують великих витрат на обслуговування. Тільки інколи доведеться проводити очистку зовнішнього та внутрішнього блоку від пилу.

Для дому набагато вигідніше купити мульти-спліт систему, ніж купувати настінні кондиціонери оптом. У чому перевага мульти-спліт системи? Вона має лише один зовнішній блок та кілька внутрішніх блоків. За рахунок цього не потрібно ставити настінний кондиціонер у кожній кімнаті. Кожен з внутрішніх блоків мають індивідуальний пульт та можуть мати різну потужність.

Обираємо кондиціонер для дому та офісу

Як розрахувати приблизну потужність кондиціонера? На 10 кв. метрів площі приміщення зазвичай потрібен 1 кВт потужності. Таким чином, на 50 кв. м. потрібен кондиціонер потужністю приблизно 5 кВт.

Найкращий варіант для офісних приміщень

Для роботи в офісі теж підійде настінна спліт-система (якщо офіс має невелику площу), канальна або ж мульти-спліт система. Ви також можете купити кондиціонери оптом, якщо офісні приміщення вашої компанії розміщені на різних поверхах і у різних місцях будівлі.

Найкращий варіант для більшості офісних приміщень – мульти-спліт система, яка дозволить постійно підтримувати бажаний температурний режим в окремих приміщеннях. Потужність кожного внутрішнього блоку – від 2 до 5 кВт.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя