Покрівля з металочерепиці: які переваги забезпечують їй лідерство

19

Покрівля з металочерепиці

Пошук якісних будівельних матеріалів, у тому числі покрівельних, справа відповідальна, і поспіх тут ні до чого. Потрібно вибрати покриття для покрівлі, що відповідає певним технічним, експлуатаційним та естетичним вимогам, а у кожному конкретному випадку вони різні.

Аналізуючи характеристики, вартість та довговічність різних покрівельних матеріалів, більшість забудовників вважають за краще укладати металочерепицю. На її профільовані листи з оцинкованої сталі наносять шар полімеру для захисту від корозії і колір, що надає необхідний захист покриттю.

Позитивні якості металочерепиці та її переваги

При правильному монтажі недоліки у такої покрівлі знайти буде проблематично, а ось список переваг виходить досить значним.

Для металочерепичної покрівлі перепади температур ніякої загрози не несе: вона відмінно експлуатується в діапазоні від -50 до +120 градусів, тому листи не схильні до деформації і вони абсолютно негорючі. Немає обмежень у зв’язку з погодними умовами і для монтажу – купити покрівельні матеріали такі як металочерепиця вигідно і укладати її можна цілий рік і практично в будь-яку погоду.

За міцністю та довговічністю металочерепиці важко знайти гідних конкурентів. Різний склад та товщина полімерного шару відповідають будь-яким запитам: можна вибирати покриття із захистом від ультрафіолетових променів, від механічних впливів або від корозії. Міцність забезпечується ребрами жорсткості та великою товщиною профільованого листа.

металочерепиця

Ще одним безперечним плюсом можна вважати простоту та швидкість монтажу. Часу на облаштування такої покрівлі піде набагато менше, ніж під час роботи з іншими покрівельними покриттями.

Невелика вага (1 квадратний метр – до 4,5 кг) теж явна перевага металочерепиці: з неї виходить найлегша покрівля, що дозволяє обмежитися спрощеною конструкцією кроквяної системи та полегшує монтаж. У свою чергу, ці фактори знижують витрати на покрівельні роботи та будівництво загалом. Відремонтувати такий дах теж просто: варто лише замість зіпсованого листа укласти новий.

Важливий пункт – величина кута нахилу скатного даху. Якщо для натуральної черепиці та шиферу граничні градуси кута нахилу 15-65, то металочерепицю використовують починаючи з 14 градусів, а верхньої межі у неї немає.

Екологічна безпека теж на висоті: навіть за сильного нагрівання металочерепиці з її поверхні ніякі шкідливі речовини не виділяються.

Не можна не відзначити і можливість вибору відтінку: він досить широкий, тому що полімерному покриттю можна надати будь-який колір. До найбільш затребуваних відносяться кольори, схожі на натуральну черепицю: графітовий, шоколадний, всі відтінки червоного. Хоча знаходяться оригінали, що купують металочерепицю яскравих забарвлень: жовту, синю, яскраво-червону. Головне, щоб дах не виглядав окремо від будівлі, приковуючи всю увагу до себе, а підтримував загальне колірне рішення.

Висота хвилі може бути маленькою та великою, самі хвилі симетричними та асиметричними. Найменша вартість у листів із невеликими хвилями – менше 50 мм. Порівнюючи основні критерії ціна/якість, можна резюмувати, що покрівельний матеріал краще за металочерепицю знайти складно, і її популярність, що росте, – найкращий тому доказ.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя