Новинка у світі інтер’єрів – рідкі шпалери

20

рідкі шпалери

Починаючи ремонт, який обмежується заміною настінного покриття, кожен, хто зважився на це, хоче отримати якісно проведені роботи з мінімальною витратою часу і фінансів. При цьому результат таких маніпуляцій має бути практичним та красивим.

Ринок будівельних матеріалів пропонує безліч фінішних оздоблень, але як вибрати саме те, яке відповідатиме вище перерахованим вимогам?

На сьогоднішній день найпоширенішим видом з даної категорії є рідкі шпалери. Вони нещодавно з’явилися на прилавках будмаркетів, але встигли зарекомендувати себе за багатьма оціночними критеріями та стати фаворитом серед споживачів. Інтернет-магазин ДомДом допоміг підготувати невеликий реліз та представив рідкі шпалери каталог.

Що таке рідкі шпалери?

Цей товар хоч і називається шпалерами, але до стандартних рулонних не має жодного відношення. По процесу приготування розчину та способу нанесення вони схожі зі штукатуркою. Однак консистенція і щільність отриманої маси набагато легше і тому працювати з ним простіше. Відмінність у тому, що ця продукція не містить грубих важких абразивних компонентів (пісок, цемент).

До складу декоративної текстильної штукатурки входять натуральні природні компоненти, такі як волокна мануфактурного виробництва (шовк, бавовна, шерсть, акрил інше), целюлоза, барвники та клей. Деякі колекції включають елементи декору у вигляді вкраплень блискіток, флок, глітерів.

рідкі шпалери

Певні артикули такого облицювання включають інгредієнти, що дозволяють створювати імітацію покриття відповідного типу (наприклад: із вмістом деревини; кам’яною, мармуровою, гранітною крихтою).

Переваги рідких шпалер

  1. Саме завдяки натуральному складу вони абсолютно безпечні для здоров’я та забезпечать сприятливий еко клімат у вашому будинку.
  2. Ці шпалери антистатичні, тому не притягують і не вбирають бруд та пил.
  3. Реалізується товар у зручних упаковках із сипучим субстратом масою 1 кг. Зазвичай однієї такої упаковки вистачає на обклеювання від 3 до 5 кв. поверхні.
  4. Ще одним плюсом цього матеріалу є те, що вони прості у використанні.
Читайте по темі:  Як утеплити фасад будинку пінопластом

Для приготування облицювального розчину вміст пакету занурюється у воду. Пропорції необхідної кількості рідини зазначаються виробником на упаковці. Замішування проводиться вручну, а потім залишається на деякий час для розмокання та набухання.

Нанесення рідких шпалер процес трудомісткий, але нескладний. Отримана кашоподібна гуща наноситься невеликими порціями безпосередньо на стіну і за допомогою пластикової кельми розподіляється по поверхні, формуючи необхідний шар. Оптимальною вважається товщина 15-3 мм. Поступово ділянка за ділянкою вся суміш переноситься на стінову площину.

Кінцевим результатом буде незбиране, безшовне текстильно-целюлозне покриття. Гарне, нестандартне, м’яке і тепле на дотик оздоблення довгі роки створюватиме комфорт вашому житлу.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя