Скління балкона з виносом – можливість розширити простір

142

Скління балкона з виносом

Всі щасливі власники балконів врешті-решт приходять до рішення засклити свій балкон і таким чином приховати від негоди, утеплити і зробити красивішим і затишнішим. Це можна реалізувати різними способами, але найбільш виграшний це скління балкона з виносом підвіконня. Це означає, що у площині парапету (огорожі) з’являється додаткова площадка, яка виноситься на вулицю і скління кріпиться до її зовнішньої кромки.

Як це виглядає

Підвіконня може бути винесене на 300-400 мм у бік вулиці і на 50 мм углиб балкона. Зроблене з міцного ламінованого матеріалу, обшите зсередини обробним покриттям і відгороджене від вулиці склопакетом, вставлене у раму, таке підвіконня може бути використане в якості столу, полиці для зберігання різних побутових предметів або – мрія багатьох господинь – на ньому можна розмістити невеликий квітучий сад: горщики і контейнери з рослинами. Тим більше, що температура на добре утепленому балконі може досягати в зимовий час 15-20 °С.

Балкон з виносним підвіконням з оздобленням: розріз
Балкон з виносним підвіконням з оздобленням: розріз

Способи скління

Безліч фірм пропонують послугу: скління балконів з виносом фото яких можна бачити на їх сайтах. Кожна з них має свої конструктивні розробки, які виконують бригади майстрів-металозварників. Конструкції різняться, залежно від форми і стану балкона. Наприклад, компанія “ВАША ОСЕЛЯ” може і взагалі зробити вам балкон під ключ, а також при необхідності і запропонувати вхідні двері в квартиру тут.

Важливо, з яких матеріалів зроблена балконна плита і парапет конкретного балкона і в якому стані вони знаходяться – чи можна на них спирати винос балкона і, в особливості, конструкцію скління.

Остання може бути зроблена з алюмінію зі спеціальним захисним і декоративним напиленням або з металопластику – з одинарним склом або подвійним склопакетом.

Скло в алюмінієвій рамі є «холодним» видом скління і підвищують температуру на балконі до 5 °С і, звичайно, захищають від вітру, шуму, опадів і пилу.

Металопластикові рами більш герметичні, що покращує захист від природно-кліматичних чинників, збільшують температуру повітря до 12 °С, але мають вагу більшу, ніж алюмінієві.

Скління балкона з виносом

Засклення балконів пластиковими вікнами з виносом при установці подвійного склопакета здатне перетворити балкон у продовження кімнати, якщо тільки влаштувати в ньому обігрів. Але, звичайно, така конструкція має значну вагу і рідко який балкон здатен її витримати без створення спеціальної несущої конструкції.

Варіанти виносів

Підвіконня може бути винесено тільки фронтально або по всьому виступаючому периметру. Загалом-то, це залежить від конструкції балкона. Якщо він окремий, його, за бажанням, можна висунути на всі три сторони. Якщо балкон – один із здвоєних, його можна «розсунути» тільки вперед і вбік. Якщо він – середній з трьох або чотирьох, то його можна «висунути» тільки у фронтальній площині.

Якщо мова йде про лоджії, то, відповідно, можна «винести» тільки вперед.

Міцність «виносу» буде залежати від його конструкції і вибору опори, на якій він буде триматися. Цей вибір залежатиме від міцності парапету і балконної плити.

Конструктивні рішення

Скління балконів з виносом в “хрущовці” (як і в будинку брежнєвських часів) може відбуватися з обпиранням виносу на металевий парапет, якщо він не хитається і пройшов випробування на міцність. У цьому випадку кронштейни-опори у вигляді рівносторонніх трикутників можуть бути приварені прямо до ґрат огорожі. При меншій міцності решітки або більшій вазі конструкції, трикутник може бути витягнутий на всю висоту парапету.

Скління балконів з виносом в сталінських будинках частіше, з причини віку будинків, вимагають більш складних конструктивних рішень. Якщо фортеця парапету не може задовольнити необхідної міцності, потрібно зварити цільну конструкцію, яка буде спиратися на плиту-основу або навіть зміцнюватися в стіні, заглубляючись в неї на 100-150 мм.

Таким чином, спираючись на плиту і зміцнюючи консоль в стіні можливе загальне збільшення площі балкона на плиті-основі влаштовується нова плита, розрахована і спроектована професіоналами з урахуванням спирання на неї нового парапету і конструкції скління.

Якщо ви живете на останньому поверсі, то найчастіше в цьому випадку потрібно засклення балконів з виносом і дахом. Зрозуміло, що віконні профілі при склінні потрібно до чогось кріпити у верхній площині, яка може ще й нести частину навантаження від засклення. До того ж, щоб зробити простір балкона житловим, йому необхідний утеплений дах.

Утеплення та оздоблення

Комфортність обробки балкона вимагає його утеплення. А винос балкона при склінні пвх, як ніяка інша конструкція, що сприяє зручності монтажу утеплення з наступною обробкою. Винос підвіконня як ніби спеціально зроблений для того, щоб сховати під ним всі необхідні конструкції і матеріали, не використовуючи для цього внутрішній простір. Зсередини влаштовується тільки внутрішня обшивка, наприклад, вагонкою, і внутрішній 5-сантиметровий виступ підвіконня якраз необхідний, щоб її прикрити.

Фірма “ВАША ОСЕЛЯ” ось сторінка, що займається склінням балконів з виносом, одночасно і надає послуги по утепленню та обшивці, яка кріпиться всередині конструкцій зміцнення і огорожі.

Скління балкона з виносом

Це може бути з зовнішньої сторони обшивка металевих коробом з оцинковки або профлиста, сайдингом або пластиковими панелями. Утеплюється конструкція мінватою, пінопластом і задувається піною. Внутрішня обшивка також може бути зроблена з різних матеріалів. Варто підбирати фірму, виходячи з пропонованих нею послуг, які відповідають запитам замовника.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя