Змішувач для ванної: на які характеристики необхідно звернути увагу при його придбанні

56

Змішувач для ванної

Оснастити ванну кімнату сантехнічними пристроями та аксесуарами – справа не з легких. Виробники пропонують таку різноманітність моделей, що звичайній людині важко зрозуміти, в чому їх принципові відмінності, і змішувачі для ванни – не виняток. Як зорієнтуватися в такому широкому асортименті і придбати надійний, зручний і красивий пристрій?

Способи монтажу

Змішувачі можуть кріпитися на стіну або на саму ванну. У другому випадку отвори у ванні повинні бути виконані виробником: зазвичай це акрилові чаші. Якщо раковина для вмивання присутня, для неї теж можливі обидва способи монтажу. Існують і підлогові змішувачі, але це рідкість для нашої звичайної ванної кімнати.

Змішувач для ванної

Є цікаві моделі, в яких злив раковини закривається і відкривається за допомогою донного клапана. Це зручно, але незвично, а на Заході так економлять проточну воду і вмиваються у воді, набраної в раковину.

Конструктивні відмінності

Змішувачі можна розділити на дві основні групи:

  1. Однозахватні у вигляді клавіші або поворотної ручки; в класичних інтер’єрах вони недоречні через свій мінімалістичний дизайн;
  2. Двохзахватні: з двома роздільними і такими звичними вентилями для гарячої та холодної води. Якщо вони роблять кілька оборотів, значить, в них стоять звичайні прокладки, які доведеться міняти досить часто.

Якщо поворот можливий максимум на 180°, то корпус оснащений вставкою з кераміки, що набагато надійніше і довговічніше.

Кожен, хто в пошуках змішувача відвідав інтернет-магазин “Плитка юа”, знайшов змішувачі, комплекти для ванної на plitka.ua, так як десятирічна співпраця компанії з виробниками сантехнічної продукції з усього світу дозволяє пропонувати продукцію бездоганної якості всіх цінових категорій.

Змішувач для ванної
Сенсорний змішувач

Існують і електронні змішувачі, з яких вода ллється, як тільки підносиш руки до крана. Запірним клапаном в них управляє інфрачервоний датчик, а тиск і температуру води регулюють за допомогою мініатюрного зовнішнього важеля або гвинта, прихованого в корпусі.

Читайте по темі:  Підбірка кращих газових колонок - рейтинги, порівняння, огляди

Для естетів випускають моделі з підсвічуванням струменя, колір якого залежить від змін температури. Розумні змішувачі захистять від опіків, так як в них вмонтований обмежувач максимальної температури, і вода завжди буде настільки гаряча, наскільки її запрограмували.

Змішувач для ванної
Врізні якісні змішувачі для ванної

Але повернемося до більш “практичних” по характеристикам змішувачів. Важливою деталлю цих пристроїв є гусак. Розрізняються вони по довжині і перетину. Перетин носика впливає на тиск води і, в кінцевому підсумку, на її витрату. Є моделі, здатні економити воду або надають струменю оригінальну форму.

Вибір за довгим поворотним гусаком, якщо одним змішувачем передбачається користуватися і в раковині, і у ванні. Але постійне його переміщення в різні боки скорочує тривалість експлуатації.

Коли всі водні процедури приймаються у ванні, то для таких випадків змішувач комплектується душовим шлангом з лійкою та настінним кріпильним елементом. Заслуговує уваги механізм перемикання води на душ і назад: кнопковим не так зручно користуватися, як важільним.

Змішувач для ванної

Природно, що підбір всіх аксесуарів у ванну кімнату повинен здійснюватися відповідно до дизайну і матеріалу змішувача. Не дарма ж компанії-виробники випускають цілі колекції супутніх аксесуарів, щоб не витрачати час на пошуки необхідних дрібниць.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...