Купуємо квартиру в Києві: краще діяти самому чи через агентство?

8

Купуємо квартиру в Києві

При придбанні нового житла завжди виникає питання: чи так необхідно залучати агентство нерухомості для оформлення всіх документів або все-таки спробувати зробити це самостійно? Як вчинити, щоб не постраждати від шахраїв, не переплатити за квартиру і придбати її за максимально короткий час? Наприклад, вдало купити квартиру в Києві, допоможуть ріелтори агентства нерухомості Park Lane.

При самостійній покупці квартири ризик набагато вище, ніж при співпраці з кваліфікованими ріелторами, в результаті співпраці з якими у вас буде перевірена квартира для придбання. Колосальна кількість часу знадобиться тільки на обдзвін власників продаваних квартир і їх огляд. Більшість квартир з оголошень виявляться пропозиціями приватних ріелторів і агентств, але при достатньому терпінні знайти підходящий варіант цілком можливо.

Необхідна обов’язкова зустріч з господарем нерухомості, яка сподобалась щоб переконатися, чи в адекватному він стані, щоб в подальшому угода не була оскаржена. Головне питання – юридична чистота квартири: чи немає інших прописаних мешканців, неповнолітніх дітей, судових стягнень і боргів по квартирі. Перевірити це самому складно, особливо, якщо у квартири змінилося кілька власників і тут стане в нагоді будь-яка інформація: сусіди, домоуправління, дільничний.

При вивченні стану квартири дозволяється фотографувати, тому потрібно зафіксувати всі недоліки, щоб потім спокійно все обміркувати і вирішити питання доцільності придбання цієї квартири.

Укладаючи договір з агентством нерухомості, покупець знімає з себе всі турботи по підготовці угоди, для огляду агентство надасть тільки відібрані під його запити квартири, перевірить достовірність всіх документів і проведе безліч інших операцій, про необхідність яких клієнт навіть не здогадується.

Купуємо квартиру в Києві

Але агентство від агентства відрізняється; заманливо низькі ціни на послуги часто пропонують компанії-ШАХРАЇ, які можуть залишити без грошей і квартири. Агентство повинно відрізнятися солідним стажем роботи, хорошою репутацією, великою базою даних, а його професійна відповідальність перед своїм клієнтами обов’язково повинна бути застрахована, тоді, якщо воно допустить помилку і угоду купівлі-продажу скасує суд, то саме йому доведеться повертати заплачені за квартиру гроші.

Читайте по темі:  Як утеплити балкон своїми руками - послідовність і поради по утепленню

Головне – уважно читати всі пункти договору, а незрозумілі моменти уточнювати і редагувати. Обов’язковими пунктами в ньому повинні бути: характеристики квартири, що купується, поверх, район, діапазон цін, точна сума комісійної винагороди, проведення правової експертизи правовстановлюючих документів і збір інформації з різних обтяжень.

Професійне агентство Park Lane проконтролює терміни виїзду колишніх господарів з квартири і організовує спільний прийом-передачу, щоб покупець не залишився, наприклад, без сантехніки і міжкімнатних дверей, які були при первинному огляді. Так що компетентне агентство нерухомості Park Lane може убезпечити покупця від багатьох неприємних моментів і вберегти від фінансових втрат.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя