Кухонні шафи в доступному бюджеті

113

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Набір деталей в кухонному ремоделюванні просто величезний. І далеко не факт, що найбільш невід’ємні елементи будь-якої кухні, складні і дорогі – шафи.

Доступно безліч користувальницьких стійок і органайзерів, що пропонують зручні рішення для унікальних потреб в зберіганні, таких як пляшки з вином, спеціальний фарфор, каструлі і сковорідки.

Ось кілька порад для подолання цього складного етапу з неушкодженим бюджетом.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Спочатку розглянемо кухні IKEA. IKEA заробила своє кліше економічного продавця з поважної причини. Їх елегантні шафи є міцними, економічними і зазвичай виготовляються зі стійких продуктів (у них навіть є колекція, заснована на перероблених пластикових пляшках і регенерованої деревині)!

Якщо ви відвідаєте їх сайт, то знайдете там ексклюзивний інструмент для планування кухні, який дозволить вам візуалізувати їх продукти в рамках ваших точних вимірювань. А потім цей інструмент надасть повний список покупок.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

У магазині Вам допоможуть консультанти. Вони завжди готові допомогти з вибором та ідеями – просто не забудьте принести свої ескізи та виміри, а краще прикріпіть ще й фото. В залежності від ваших потреб, консультанти IKEA підберуть для вас оптимальний варіант.

Це було б самим недорогим рішенням, однак, майте на увазі, що є додаткові витрати на доставку, складання і встановлення. Ще одна порада: купуйте під час одного з щорічних розпродажів кухні IKEA, щоб заощадити більше.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Ще одним економічним варіантом є створення власних шаф. Це допоможе освоїти базові навички в роботі з деревом і у використанні певних інструментів.

Не забудьте точно виміряти всі. Як кажуть:”Сім разів відміряй…“! Після того, як ви вимірюяте простір для своїх шаф, намалюйте ескіз на основі цих вимірювань. Виберіть дерево, яке ви хочете для власних шаф, відзначте всі деталі і зберіть їх разом. Ви також можете вибрати готові двері і ящики для полегшення роботи.

Читайте по темі:  Замовлення меблів для спальні: у чому переваги цього рішення?

Після того, як ви закінчите, підніміть шафи вертикально і встановіть їх на стіну. Хоча створення власних шаф може бути складним проектом, якщо все буде добре, це принесе вам гордість за себе, коханого, і задоволення, а також заощадить багато грошей.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Якщо ви не живете поруч з IKEA чи не відчуваєте в собі майстра по дереву, тоді спробуйте поєднати і інтегрувати кухонну техніку в стандартні, недорогі шафи.

Наприклад, додайте винну шафу, замінивши єю кілька полиць в шафці. За скляними дверцятами це буде виглядати дуже привабливо. Спробуйте пограти кольорами фарб,
щоб поєднати кухню зі шпалерами або плиткою.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Для більшості шаф (за винятком деяких сучасних або мінімалістських стилів) завершальним штрихом є апаратне забезпечення. Така дрібниця може допомогти висловити вашу особистість, не витрачаючи надто багато.

Будівельні і меблеві магазини повні унікальних опцій, які включають в себе ретро, античні, класичні та hand-made ручки та іншу фурнітуру. Дизайн кухні завжди чинить значний вплив на іншу частину будинку, і шафи грають істотну роль в просторі із-за їх розміру і практичного значення.

Кухонні шафи в доступному бюджеті

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя