Кварилова ванна – як вибрати, плюси і мінуси

17

Не так давно на сантехнічному ринку з’явилися нові кварилові ванни. У чому їх відмінності від акрилових ванн, і чи є у них які-небудь недоліки?
Кварил — це сучасний композитний матеріал, який прийшов на зміну всім відомому акрилу. Він відрізняється не тільки екологічно чистими складовими, але і більш хорошими фізико-механічними властивостями, ніж акрил.

Кварилові ванни не так схильні до механічного впливу, вони краще переносять високі температури. Про те, що являють собою кварилові ванни, в чому їх плюси і мінуси, ви і зможете дізнатися з даної статті.

Кварилова ванна — що це таке?

Основним матеріалом для виготовлення кварилових ванн, як стає зрозумілим з назви, є, кварил. Це новітній композитний матеріал на основі кварцу, акрилу і екологічно чистих полімерних добавок.

Спочатку кварил, був запатентований однією великою європейською компанією, як полімерний матеріал для ремонту акрилових ванн та іншої сантехніки. Однак, з часом, кварил, став використовуватися для виробництва найрізноманітніших сантехнічних приладів, в тому числі і ванн.

По своєму, це унікальний полімерний матеріал, який володіє неперевершеними експлуатаційними якостями. Тому і не дивно, що ванни з кварилу мають прекрасні характеристики, як в плані довговічності так і в плані експлуатації.

Кварилова ванна - як вибрати, плюси і мінуси

Розглянемо основні переваги і недоліки кварилових ванн.

Плюси кварилових ванн

Якщо розглядати основні властивості кварилу, то серед усіх його позитивних сторін, слід виділити основні з переваг:

Ванни з кварилу мають гарний зовнішній вигляд і найрізноманітніші форми. Поверхня сантехнічних приладів, завдяки особливим властивостям кварила, дивно білосніжна, а догляд за нею здійснювати дуже просто.
Невелика вага. І нехай кварилові ванни трохи важчі від акрилових ванн, вони, без сумніву, набагато легші чавунних, сталевих і будь-яких інших аналогів.
Відмінною особливістю кварилових ванн, є і те, що вони абсолютно не вимагають будь-якого підсилюючогого каркаса в момент установки.

Читайте по темі:  Як правильно вибрати унітаз гарної якості

Кварилова ванна - як вибрати, плюси і мінуси

Як було сказано вище, кварилові ванни не бояться механічних пошкоджень, вони легко переносять невеликі удари, а впавший в чашу предмет, не здатний пошкодити дно ванни.

Не менш важливою перевагою кварилових ванн, є і їх такі гідні показники, як низька теплопровідність і гарне звукопоглинання.

Досягається і те й інше, наявністю в складі кварила відомого акрилу, який добре гасить звуки і набагато довше утримує тепло. І нехай по теплопровідності кварилові ванни не зрівняються з чавунними, все одно вони набагато довше зберігають тепло води, ніж звичайні акрилові ванни.

Ну і останній, важливий плюс квариловіх ванн, полягає в їх довговічності. Завдяки більшій товщині стінок, а також відмінних фізико-механічних властивостях кварилу, ванни з нього прослужать не один десяток років.

В чому мінуси кварилових ванн?

Технологія виробництва кварилу, поки що не так розкручена і відома, а конкуренція на ринку практично відсутня. Це є скоріше недоліком, ніж перевагою кварилових ванн, адже від цього страждає в першу чергу вартість на дані сантехнічні вироби.

Вартість квариловіх ванн досить велика, якщо порівнювати її з подібними виробами з акрилу або сталі.

Також, у зв’язку з тим, що кварилові ванни по-своєму унікальні і неповторні, часом вдало підібрати до них, комплектуючі або інші сантехнічні прилади досить проблематично.

Кварилова ванна - як вибрати, плюси і мінуси

У всьому ж іншому ванни з кварилу помітно відрізняються позитивними сторонами від своїх побратимів з чавуну, стали і навіть акрилу.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...