Відео добірка: Утеплення балкона або лоджії своїми руками

81

Тема утеплення балкона або лоджії дуже популярна. Хтось хоче об’єднавши лоджію або балкон з основним приміщенням розширити розміри приміщення, яке примикає до нього і створити одну велику локацію. Хтось проводить утеплення з метою створення на балконі певного особливого приміщення, під ті чи інші цілі, при цьому не об’єднуючи балкон з сусідніми приміщеннями. В цілому процес цей вимагає детального прорахунку, грамотного вибору матеріалів та проведення робіт, але це цілком під силу зробити своїми руками. Навчальні відео ролики, розміщені на даній сторінці нададуть вам велику допомогу у ваших починаннях.

Відео добірка: Утеплення балкона або лоджії своїми рукамиВідео: Утеплення і обробка лоджії

У цьому великому відео ролику розповідається про всіх етапи утеплення лоджії або балкона, а саме про такі процеси як скління, об’єднання з основним приміщенням, прокладка необхідних комунікацій і безпосередньо сам процес утеплення підлоги, перекриття стелі, стін і парапету, а також чистове оздоблення. У відео розповідається про величезну кількість нюансів і важливих моментів, пов’язаних з утепленням лоджії, виконавши які можна отримати дійсно чудовий результат надійного і довговічного утеплення.

Відео: Утеплення фасадів пінополістиролом

З цього відео ви можете дізнатися весь процес, порядок дій і технологію утеплення балкона плитами екструдованого пінополістиролу Піноплекс.

Відео: Як обробляти і утеплювати лоджію – на реальному прикладі

У цьому відео: в якому випадку доцільно робити утеплення балкона; які матеріали краще всього застосовувати при виконанні утеплення лоджії або балкона; які оздоблювальні матеріали можна використовувати для благоустрою стін, підлоги і стелі лоджії; порядок виконання робіт по утепленню та оздобленню; поради та рекомендації по утепленню стін, підлоги і стелі за допомогою пінополістиролу і Пінофол.

Читайте по темі:  Частный хоспис в Киеве и его особенности

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя