Як вибрати будинок для придбання у власність

5

Як вибрати будинок для придбання у власність

Свій будинок можна перетворити в справжній райський куточок, який позбавить своїх власників від міської суєти і турбот. Придбати будинок за межами мегаполісу є відмінним способом інвестування власних заощаджень.

На що звернути увагу при покупці будинку

У сучасних населених пунктах, розміщених за міською межею, є всі комунікаційні системи, без яких не може обійтися житель мегаполісу. Але є маса моментів і нюансів, які необхідно враховувати при покупці заміського будинку. Вибираючи свій майбутній будинок на порталі «Столична нерухомість» 100realty.ua, необхідно акцентувати увагу на ряд аспектів, про які ми і поговоримо.

Перевіряємо стан заміського будинку

Серед покупців мало тих людей, які розбираються в будівельних премудростях. Як правило, при покупці заміського будинку покупець в першу чергу акцентує свою увагу на планування котеджу, дизайн і прилеглу ділянку. Але основні “підводні камені” такого придбання зосереджені в галузі будівництва. Є ряд рекомендацій, які слід враховувати при покупці даної нерухомості:

  1. Проводити огляд свого майбутнього будинку краще в весняний період часу. Під час танення снігів можна подивитися стан підвалу на момент його затоплення, а також якість гідроізоляції фундаменту. Якщо в підвалі кути сирі, то це повинно насторожити покупця;
  2. Покрівля і горище. Як показує практика, «скелет в шафі» часто знаходиться саме там. На вигляд будинок може виглядати ідеально, але до горища ідилія рідко доходить. Навіть при первинному огляді можна виявити недоліки покрівлі, наприклад, її протікання. Не варто нехтувати перевіркою системи водовідведення;
  3. Перевірте, як відкриваються двері, якщо відбувається дзвінкий скрип, то це може бути свідченням того, що фундамент дав усадку;
  4. При перегляді варто попросити включити відразу всі системи: електрика, опалення, кондиціонування, водопостачання, газопостачання і так далі. При будь-якій відмові у покупця повинні виникнути побоювання.
Читайте по темі:  Огляд зручної пошукової системи квартир від компанії Благовіст

Як вибрати будинок для придбання у власність

Яку систему опалення вибрати для заміського будинку

Найбільш оптимальним варіантом в сучасних реаліях є використання природного газу. Але не в кожному населеному пункті є магістральний газопровід. У такій ситуації до вибору надається система опалення на електриці, зрідженому газі і рідкому паливі. Слід віддавати перевагу будинкам з автоматизованими системами опалення, так як монтаж і подальше обслуговування може обійтися в істотну суму. Також є варіант використання систем опалення на твердому паливі. Їх установка мінімальним рівнем позначиться на виділеному бюджеті, але подальше обслуговування твердопаливної системи опалення може створювати значні труднощі.

Висновок

З огляду на всі перераховані вище нюанси, можна придбати дійсно хороший заміський будинок, який буде ідеально виглядати як зовні, так і всередині.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя