Як вибрати сучасний кондиціонер?

10

Як вибрати сучасний кондиціонер?

Купівля кондиціонера – це важлива справа, до якої не слід ставитися легковажно. Кондиціонер буде служити вам найближчі п’ять-десять років, в залежності від актуальності вашого вибору.

Сучасні кондиціонери від Приватного підприємства «Системи кондиціювання та вентиляції» https://skv.lviv.ua/, володіють різними особливостями, серед яких такі важливі характеристики, як рівень шуму, різноманітні фільтри, потужність і коефіцієнт ефективності роботи. Рішення про покупку прийнято. Як вибрати тут оптимальне рішення між комфортом і економічністю?

Що таке інвертор?

На певному етапі розвитку кліматичної техніки, інженери-розробники винайшли модуль інверторного компресора. Інвертор – це спеціальний контролер, який перетворює постійний і змінний струм.

Таким чином, можна плавно регулювати швидкість роботи компресора, а, отже, і його робочий вихід. Це означає, що компресор кондиціонера може працювати так, як це необхідно для заданого режиму в даний момент, і при цьому економити 30-40% енергії.

Згодом була розроблена нова технологія, і з’явився DC-компресор з великим крутним моментом, меншими розмірами по габаритам, низьким рівнем вібрації і шуму.

Розробники в боротьбі за підвищення ефективності зробили електронний контролер інвертора, і хоча це вже не класичний інвертор, все одно сьогодні дані моделі називаються просто інвертором.

Що враховувати при виборі?

Системи кондиціонування певної теплової потужності повинні бути обрані в залежності від теплоємності місця, для якого вони призначені. Вибір здійснюється незалежно від нашого бажання або фінансових здібностей в даний момент – краще почекати трохи і накопичити коштів, ніж бути повністю розчарованим у своєму придбанні.

кондиціонер  з Wі-Fі
Кондиціонер Samsung AR12MSPXBWKNER з WiFi

Слід брати до уваги розмір і форму кімнати, наявність і тип теплоізоляції, розміри і розташування вікон, кількість включених приладів в будинку або офісі для розрахунку навантаження на мережу. Для зручного керування приладом краще вибрати кондиціонер з Wі-Fі https://skv.lviv.ua/katalog/kondicionery/kondicionery-s-wi-fi-vaj-faj.

Читайте по темі:  Як вибрати стабілізатор напруги

Розрахунок потужності

Наприклад, припустимо, що 1 квадратний метр вікна віддає в середньому 450 Вт тепла, одна людина виділяє близько 150 Вт, оргтехніка випромінює близько 30% від її номінальної споживаної потужності у вигляді тепла (комп’ютер 300 Вт, монітор 200-400 Вт, лазерний принтер – 400 Вт).

Слід врахувати всі джерела тепла, і тільки потім вибрати кондиціонер з такою теплоємність, яка покриває виділення тепла кімнати з невеликим запасом. Орієнтуватися можна на 50 Вт на кубометр, а якщо вікна виходять на південь, то це додає ще 15% потужності охолодження.

Це головне, на що потрібно звернути увагу при виборі кондиціонера. Також існує безліч його додаткових функцій, але вони, скоріше, бажані, ніж необхідні. Тут вже можна вибирати на свій розсуд і настрою.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя