Будівництво безкаркасних ангарів

5

Безкаркасні ангари

Безкаркасні ангари – це інноваційна методика зведення ангарів, яка дає можливість швидко та не дорого створити новий склад для агропромислової продукції чи добрив. У безкаркасному ангарі можна розмістити гараж для сільськогосподарської техніки, тваринницький комплекс або цех для переробки агропромислової продукції.

Безкаркасний арочний ангар є будовою арочної форми з оцинкованої або за погодженням з замовником, пофарбованої сталі товщиною 0,8 – 1,5 мм.

Як правило, арочні ангари зводять безпосередньо на місці забудови, використовуючи спеціально виготовлені для цього мобільні виробничі комплекси. Таке виробниче обладнання здатне робити профілювання та гофрування рулонної сталі з наданням їй при цьому необхідної форми.

Отримані таким чином арочні елементи об’єднують у блоки і з’єднують один з одним фальцезгинальною машинкою. Створені таким чином арочні блоки піднімають автокраном і встановлюють на заздалегідь створений фундамент.

Для підвищення стійкості та міцності аркового ангару окремі блоки прикріплюють до спеціально закладених сталевих деталей фундаменту точковим зварюванням або болтами. Водонепроникність фальцевих стиків є перевагою відносно звичайних методів будівництва ангарів та дозволяє суттєво знизити експлуатаційні витрати.

Швидкобудуємі ангари

Останнім часом швидкобудуємі ангари користуються попитом, що постійно зростає. Це обумовлено швидкістю їх будівництва та відносно невисокою вартістю. Для будівництва не потрібен масивний фундамент, тому підготовчі роботи зводяться до мінімуму, а самі ангари, що швидко зводяться, монтуються в короткі терміни.

Процес будівництва конструкції складається з ряду етапів. Перший етап – це проектування і просторова візуалізація майбутнього ангара, що швидко зводиться. На цьому етапі замовник може ознайомитися з тим, як виглядатиме готова будова. Далі слідує виконання необхідних розрахунків з урахуванням вихідних даних, виду та конструктивних елементів швидкобудуємого ангару.

Читайте по темі:  Строительство БМЗ: как правильно спрогнозировать затраты времени на строительство

Після цього здійснюється підготовка необхідного фундаменту, транспортування окремих елементів конструкції до місця будівництва та монтаж. Будівництво безкаркасного ангару, що швидко зводиться, займає до двох місяців. Корпорація Промстан має 25-річний досвід будівництва безкаркасних ангарів, і може виконати будь-яке замовлення з високою якістю та у короткий термін.

Безкаркасні арочні ангари є спрощеним варіантом ангарів, що швидко зводяться, і можуть бути рекомендовані замовнику у випадку, якщо не потрібно утеплення стін ангару. Перевагами таких ангарів є простота та дешевизна, а також швидкі терміни будівництва, як правило, не більше одного місяця.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя