Обприскувачі та розпилювачі: види та сфери застосування

10

Не так багато знайдеться сфер діяльності, в яких тією чи іншою мірою не використовувалося б обладнання, що розпилює. Ці винаходи технічного прогресу широко поширені у професійному будівництві, дизайні та косметичній обробці, очисній та прибиральній галузі, а також у різних напрямках виробництва.

Обприскувачів представлений досить великий вибір, достатньо поглянути на їх асортимент,  щоб переконатися в цьому. Та й комплектуючі до обприскувачів, які представлені на сайті компанії Агропласт можуть розширити їх функціональність, а запасні частини до них забезпечать безперебійну роботу. Окрім звичних садових та побутових розпилювачів існують кілька типів професійного обладнання.

Залежно від завдань та пристрої розпилювачі поділяються на:

Ручні розпилювачі

Цей різновид найпоширеніший, простий, доступний за ціною більшості людей для вирішення побутових проблем, наприклад, у гаражі або при ремонтних та оздоблювальних роботах у квартирі.

Обприскувачі та розпилювачі

Широкий спектр матеріалів, з яких виробляють такі розпилювачі, дозволяють працювати з побутовою та сільськогосподарською хімією. Вони мають невеликий об’єм резервуара для рідини (до 3 літрів), отже, не важкі, компактні та легко транспортуються.

Пластикові пневматичні розпилювачі

Особливість роботи такого обладнання – розпилення за допомогою стисненого повітря за принципом роботи насосу. Вони оснащені ємними резервуарами, що дозволяє безперервно обробляти великі площі. Виробники пропонують широкий ряд моделей на вибір, що сприяє застосуванню їх не тільки для розпилення фарби, але і для хімічних рідин, наприклад кислот. Перевагою таких моделей є можливість регулювати тиск для якіснішої обробки поверхонь.

Також виробники передбачають випуск моделей з можливістю приєднання компресора, який полегшує працю користувача, економить сили та час. Ще однією відмінністю такого обладнання є здатність роботи з піною, що дуже ефективно використовують у своїй професійній діяльності клінінгові компанії та автомийки. Вони масивніші, ефективніші, і відповідно дорожчі за своїх “побратимів” – ручних розпилювачів.

Читайте по темі:  Вибір будівельного крана для виконання різних типів робіт

Сталеві пневматичні розпилювачі

Їхній професійний рівень дещо вищий за перші дві категорії. За рахунок сталевого корпусу вони мають більшу міцність, довговічність і надійність. Як і у випадку з пластиковими моделями, сталеві пневматичні розпилювачі мають опцію компресорного підключення. Даний тип обладнання більш економічний і вигідний, тому їх основною сферою застосування є будівельні майданчики з великим обсягом оздоблювальних робіт з просочення бетону. Також вони відмінно справляються з вирішенням виробничих завдань з нанесення мастил та масел.

Ранцеві обприскувачі

Вони створені для надання комфорту в не дуже приємній роботі. Такий ранець-обприскувач, перебуваючи за спиною користувача, значно полегшує процес обробки поверхонь навіть на великих площах, що підлягають обприскуванню. Безперечний факт, що таке обладнання не сковує руху та підвищує мобільність оператора. Ці ранці успішно застосовуються у лісовому, садовому, парковому та сільському господарстві.

Ранцеві обприскувачі

Ще однією перевагою ранцевого розпилювача є зручне розташування керування на рукоятці, що, безперечно, робить ці пристрої популярними та затребуваними.

Широкий ряд різноманітних моделей обприскувачів зарубіжного та вітчизняного виробництва, представлених на ринку, не ускладнює питання підбору потрібного екземпляра для тих чи інших завдань. На вибір надається безліч моделей різної конструкції та об’єму бака для рідини. Матеріали, що використовуються під час виробництва, гарантують надійність та довговічність обладнання.

Боротьба з комахами на заміській ділянці, косметичні роботи в будинку чи квартирі, оптимізація робочого процесу на автомийці – більше не буде проблемою з придбанням такого корисного та ефективного обладнання.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя