Як зробити будівельний пилосос своїми руками

46

Для швидкого і зручного прибирання будівельного сміття під час ремонту змайстрував насадку для домашнього пилососа.

Конструкція складається з двох циліндричних деталей: перша призначена для завихрення всмоктуваного сміття, друга є сміттєзбиральником.

Як зробити будівельний пилосос своїми руками

Для виготовлення першої деталі насадки використовував металевий електрочайник (фото 1 п. 1). перевернув його вниз шийкою. До бічної сторони, ближче до основи, горизонтально припаяв відрізок труби (2) довжиною 10 см (діаметр підбирав під розмір шланга пилососа). У місці припою попередньо вирізав отвір потрібного розміру.

Другий патрубок (3) припаяв вертикально посередині дна чайника, також попередньо вирізавши відповідний отвір пір’яним свердлом.

Як сміттєзбірника використовував корпус старого пилососа «Чайка» (фото 2) (можна взяти будь-яку іншу підходящу ємність циліндричної форми), видаливши з неї всі внутрішні деталі і прикрутивши знизу стійку дерев’яну підставку.

Носик чайника закрив шматочком жерсті, припаявши зсередини ємності. В отвір для кришки впаяв перехідник з жерстяної банки відповідного розміру (фото 1 п. 4). Внизу до неї припаяв фланець з товстої жерсті (5). Розмір фланця повинен співпадати з діаметром кола входу у місткість сміттєзбірника.

З дерева вирізав диск (6) за розмірами фланця, висвердлив у ньому отвір для збору сміття і прикрутив його до жерсті саморізами. У нижній частині дерев’яної кришки, по кромці, вирізав паз глибиною 2 мм і висотою 10 мм, щоб кришка щільно входила в отвір і верхня частина конструкції надійно і герметично кріпилася до сміттєзвалища.

Під час експлуатації до вертикального патрубку приєдную шланг від пилососа, а до горизонтального — шланг для всмоктування сміття. При включенні пилососа все велике сміття потрапляє в саморобний сміттєзбірник.

Читайте по темі:  Различия между экскаватором и экскаватором-погрузчиком? Плюсы каждого варианта

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя