Мінімийка для авто Karcher: області застосування і можливості

11

Мінімийка для авто Karcher

В ряду продукції, що випускається чудовою німецькою корпорацією Karcher до найбільш відомим і затребуваним відносяться побутові мийки, які прекрасно зарекомендували себе в різних областях. Мийки високого тиску для авто Karcher по праву можна вважати гідним придбанням для досягнення в найкоротший термін якісного результату. В основі принципу дії пропонованого обладнання лежить апарат високого тиску. При використанні мінімийки струмінь води, що подається під тиском прекрасно очищає оброблювану поверхню. За допомогою широкого вибору додаткового обладнання і насадок, яким укомплектовано пристрій можливо виконувати широкий спектр робіт по очищенню поверхонь, вузлів і агрегатів.

Многочисельні можливості даного пристрою можна реалізувати за допомогою трьох елементів мінімийки. Різні модифікації струменевих трубок, грязьових фрез і пістолета. Пропоновані насадки виробляються прогумовані і компактні, в результаті чого робота з ними стає зручна і проста. Подача води в мінімийках для автомобіля Karcher здійснюється за допомогою особливо жорсткого шланга, стандартної чотирьох метрової довжини. Спеціально розроблений цією німецькою фірмою високоміцний шланг дозволяє проводити тривалі роботи при постійних навантаженнях. Пропоноване обладнання не рекомендується використовувати постійно протягом тривалого часу в зв’язку з тим, що воно не призначене для застосування на професійному рівні.

Застосування мінімийок для автомобіля на присадибних ділянках

Територія, що примикає до заміського будинку, як правило прекрасно облаштована. Домовласники часто викладають доріжки, майданчики з тротуарної плитки, каменів та інших матеріалів. Відповідно дані поверхні схильні до забруднення, особливо після дощів і вітрів. Справитися навіть з сильними забрудненнями якісно і швидко неодмінно допоможе мінімийка Karcher, що володіє агрегатом розпилення, за допомогою якого під високим тиском вода подається на значну площу забрудненої поверхні і здатна очистити різні покриття без особливих зусиль. Дана обробка здатна прекрасно відмити глину, бруд і пил.

Мінімийка для авто Karcher

Використання мийки високого тиску Karcher не обмежується тільки фасадом. За допомогою миючих засобів і спеціального приладдя так само можна боротися із забрудненням вікон, сходів, альтанок і підлог. В процесі очищення відсутній фізичний контакт агрегату і поверхні, що очищається, що оберігає від пошкодження покриття. Подача води під високим тиском забезпечує ідеальну чистоту і простоту прибирання.

Всі фасади будівель з часом покриваються пилом і брудом, тріскаються і старіють. Для продовження терміну служби і підтримки краси екстер’єру відмінно підійде побутова мінімийка Karcher. З її допомогою легко можна позбутися від бруду і пилу. За допомогою апаратів високого тиску не складно і ефективно можна провести підготовку пошкоджених поверхонь до ремонту.

Так само мінімийки Karcher можна застосовувати і для обробки дитячих майданчиків та іграшок.

Більшість дітей любить грати у дворі з іграшками, які при цьому неодмінно брудняться, що може загрожувати їхньому здоров’ю. Мінімийка, і тут прийде до Вас на допомогу і очистить іграшки забруднені дітворою. Крім цього, всі конструкції дитячого майданчика: гірки, гойдалки, турніки, пісочниці, лавки легко можна очистити і освіжити застосувавши Вашу мінімийку, щоб діти залишалися чистими і захищеними.

Прибирання гаража з використанням мінімийки Karcher

У кожному гаражі, і у автолюбителів і авто підприємств завжди вистачає плям від масла, бензину, крапель фарби, шматки землі, привезеної на колесах. Прибрати такий бруд вручну дуже важко, боротися з якою необхідно і боротьба стане більш успішною із застосуванням мийки для автомобіля високого тиску, яка впорається з нею і холодною водою. Ну а з тим, що не піддається звичайній мийці впоратися, боротьба стане набагато ефективніше із застосуванням функції підігріву води до 80 градусів (при використанні професійної мийки з підігрівом води). Так само використання миючих засобів, спеціально для цього призначених і водою, навіть для застарілих плям шансів не залишиться. І ваш гараж завжди буде в ідеальному стані. І по праву може стати предметом гордості.

Читайте по темі:  Як вибрати електролобзик - докладна інструкція

І звичайно ж весь автопарк від літака і автомобіля до дитячого велосипеда і самоката прекрасно можна відмити застосовуючи різні можливості мийки Karcher німецького виробництва.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя