Натяжні стелі: можливі варіанти

25

Натяжні стелі: можливі варіанти
З усіх матеріалів, які можна використовувати для обробки стель, найвдалішими можна вважати натяжні. Як за експлуатаційними характеристиками, так і по дизайну вони безумовні лідери, і гідних конкурентів їм поки ще немає та й ціни на натяжні стелі досить приємні.

Види натяжних стель за матеріалом виготовлення

Всі натяжні стелі можна розділити на 2 групи: плівкові (з ПВХ) і тканинні. Принципова відмінність в монтажі: при установці перших необхідна теплова гармата, а для тканинних в ній немає потреби. І друге: вологостійкість. Плівка на відміну від тканини здатна тривалий час утримувати воду. Але зате тканинне полотно міцне і повітропроникне, хоча догляд простіший за плівкою.

На сайті компанії Potolkoff potolkoff.kiev.ua можна ознайомитися з докладною інформацією про відмінні риси різних натяжних стель, з перевагами того чи іншого варіанту, також там представлені найрізноманітніші дизайнерські рішення. А досвідчені спеціалісти компанії з легкістю реалізовують натяжні стелі під ключ по вашим побажанням.

Фактура

Тут на вибір впливають тільки особисті переваги, так як різниця лише в зовнішньому вигляді.

  1. Блиск глянцевих стель може дратувати, тому вони більше підходять для віталень або прихожих. Додадуть об’єму приміщенню, і малюнки на них виглядають більш виразно.
  2. У матових більш спокійний “характер”: вони ідеальні для дитячих і спалень.
  3. Між ними проміжне положення займають сатинові стелі.

Вибір широкий в кожній категорії; поверхня може бути і гладкою, наприклад, з імітацією виробленої шкіри, і навіть з перламутровим перетином.

фактурна плівка для натяжних стель
Фактурна плівка для натяжних стель

Рівні та шви

Кількість рівнів у стелі буде залежати від висоти і розміру приміщення. Для низьких стель і малогабаритних кімнат рекомендований тільки один рівень; їх перевага – в простоті догляду. У великих просторих приміщеннях дизайн стелі може вже включати кілька “шарів”, особливо, якщо передбачається зонування.

Читайте по темі:  Який матеріал вибрати для утеплення стелі

До переваг можна віднести дизайнерську багатоваріантність, до недоліків – скупчення пилу на складній конструкції, звідси більш складний догляд.

Що стосується швів, то ще недавно ширина ПВХ полотна обмежувалася 2 м, доводилося їх зшивати або робити вибір на користь тканинних полотнищ. Але поява плівки п’ятиметрової ширини, на радість клієнтів, дозволило натягувати безшовні стелі.

Дизайн

Мабуть, для замовника це пріоритетний фактор, і тут фантазія дизайнерів не знає обмежень.

  1. Стелі з підсвічуванням – найчастіше її роблять в багаторівневих конструкціях з використанням сучасних джерел світла. Дозволяє отримувати ефектні світлові “картини”.
  2. Парящі стелі – завдяки кільком рівням і грамотному розподілу освітлення створюється враження, що вона висить в повітрі.
  3. Різьблені або перфоровані стелі – складаються з двох полотен: одне однотонне, служить основою, друге з перфорацією (отворами). Гарний візерунок і оригінальна конструкція дають вражаючий ефект.
натяжна стеля
Перфорована натяжна стеля

Також стеля може імітувати зоряне небо, мати дзеркальну поверхню, її розписують і наносять фотодрук. Вона може стати небом, на ній можуть «розквітнути» квіти, орнаменти і навіть фрески.

Красиву і якісну натяжну стелю можливо замовити у компанії Potolkoff, де допоможуть втілити будь-яке дизайнерське рішення або запропонують своє.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя