Ремонт “під ключ”: його позитивні і негативні сторони

15

Ремонт "під ключ": його позитивні і негативні сторони

Рідко хто з нас ставиться до ремонту, як до щасливого події; швидше, це стихійне лихо, яке надовго порушує звичний уклад життя, викликає безліч проблем та вимагає їх негайного вирішення.

Якщо додати сюди закупівлю будматеріалів, пошук професійних і відповідальних майстрів, отримання дозволів на перепланування у відповідних органах та розробку дизайн-проекту, стає зрозуміло, чому багато хто вважає за краще заплатити дорожче, але замовити ремонт «під ключ», тобто – отримати повністю відремонтоване і оброблене житло або офіс, інтер’єр якого продуманий професійним дизайнером.

Які переваги отримує клієнт, замовляючи ремонт «під ключ»?

За якість всіх проведених робіт в цьому випадку відповідає одна компанія. Всі послуги надаються комплексно, наймати кілька бригад різного профілю і погоджувати їх роботу не доведеться. Так, компанія Сraftart — сучасна студія дизайну, виконує комплексний ремонт будь-якого офісу чи житла https://craftart.com.ua/poslugy/remont-ofisiv-pid-klyuch.html: у новобудовах та на вторинному ринку, в квартирах і нежитлових приміщеннях. Будь-яке приміщення буде відремонтовано якісно, швидко і з урахуванням всіх побажань замовника.

При замовленні ремонту «під ключ» компанія бере на себе закупівлю і транспортування необхідних будматеріалів, отримуючи, як оптовик, солідні знижки, що теж позитивно позначається на підсумковій сумі ремонту.

Якщо намічається перепланування приміщень або реконструкція, фірма забезпечить підготовку всієї нормативно-кошторисної документації та без участі господарів вирішить всі бюрократичні та юридичні питання.

Всі роботи виконуються згідно із спільно розроблених проектом і кошторисом, тому замовник заздалегідь знає, на якому етапі, які роботи проводитимуться, що для цього потрібно, і який буде результат.

Ремонт "під ключ": його позитивні і негативні сторони

Значно скорочуються витрати часу, так як виключені простої при переході на наступний етап робіт. Компанія контролює весь процес ремонту і завжди може надіслати потрібних фахівців, коли вони будуть потрібні.

Читайте по темі:  Фасадные системы из стали

Ремонт під ключ дозволяє максимально якісно провести складні роботи: «сховати» проводку і труби за стіни, прибрати або встановити перегородки, ніші, арки. З’їхавши на цей період з приміщення, де проводиться ремонт, можна позбавити себе від шуму, неприємних запахів і присутності сторонніх людей.

Що приємно найбільше – ви отримуєте готове, красиве і зручне для роботи чи життя приміщення, де все «підлаштовано» під вас, але ви при цьому звільнені від всіх проблем, пов’язаних з проведенням цього глобального заходу.

Чи є недоліки?

Вартість такого ремонту виявиться набагато дорожче, ніж проведеного власними силами. Але якщо врахувати витрати часу, фізичні і нервові зусилля, то переплата вже не буде такою значною.

Ще один не дуже приємний момент – доведеться деякий час перебувати в іншому місці, якщо ремонт зачіпає всі приміщення.

Варто відповідально підійти і до вибору компанії-підрядника, вивчити не тільки її рекламні проспекти, але і дізнатися стаж роботи в цій сфері, почитати відгуки, так як не всі фірми можуть надати дійсно якісні послуги.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя