Самостійна установка міжкімнатних дверей

70

Самостійна установка міжкімнатних дверей

Зважилися на сміливий вчинок та збираєтеся дізнатися, як встановити міжкімнатні двері самостійно? Якщо ви не професіонал і це ваші перші власноруч монтовані двері, то вам знадобляться запропоновані нижче поради. Адже термін служби дверей, їх естетичність, тепер залежить тільки від вас.

З чого починається самостійна установка міжкімнатних дверей? З вимірів, де вам знадобиться допомога професіоналів. Краще всього звернутися до тієї ж компанії, в якій буде або вже були куплені самі двері. Замірник, знає характеристики дверей, зможе правильно зафіксувати параметри і відповісти на всі ваші запитання.

Коли всі виміри зроблені і двері придбані, саме час приступати безпосередньо до їх встановлення. Обов’язково перевірте, чи присутня вся необхідна фурнітура, врізані замки чи ні. Всі ці дії краще всього виконати до того, коли двері займуть своє місце в прорізі. Потім можна перейти до перевірки рівня підлоги.

Самостійна установка міжкімнатних дверей

Ця операція здійснюється за допомогою будівельного рівня, який розміщується горизонтально таким чином, щоб обидва його кінця захоплювали сторони прорізу. За рівнем необхідно заміряти дві точки, різниця між відстанню від підлоги до кожної з цих точок яких становить різницю між висотою стійок короби. Після цього, якщо є необхідність, стійки підрізають.

Далі збираємо короб дверей. Всі деталі збираються в формі букви «П», де кожне з’єднання утворює прямий кут. Нічого складного, чи не так? Короб можна вважати готовим, коли місця стику балок і верхівки з’єднані саморізами. Обов’язково зробіть розмітку і зарежьте стамескою поглиблення для петель і замку, які згодом будуть туди встановлені.

Монтаж коробки – наступний етап установки дверей, здійснюється за допомогою анкерних болтів, які дозволяють регулювати вертикальне положення стійок. Для фіксації стійки можна закріпити розпірками. Постійно перевіряйте, чи рівно ви встановлюєте двері за допомогою рівня. І як тільки короб прийме потрібне положення, можна приступати до запіненню отвору між відкосом і коробкою.

Читайте по темі:  Як вибрати двері для ванної та туалету враховуючи особливості цих приміщень

Самостійна установка міжкімнатних дверей

Потім встановіть наличники, які за принципом короба, повинні бути зрізані під 45 градусів. Вони легко кріпляться на рідкі або приховані цвяхи. Ця операція не повинна викликати у вас особливих труднощів. Вішаємо дверне полотно на петлі – і вуаля! Ваші двері на місці.

Тепер перед вами більше не повинно стояти питання, як самостійно встановити міжкімнатні двері. Дотримуйтесь інструкцій і вони будуть служити вашому будинку довго і якісно.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя