Що потрібно знати перед будівництвом басейну

12

Що потрібно знати перед будівництвом басейну

Басейн – відмінна прикраса будь-якого будинку, заміського котеджу, а також це абсолютно незамінна деталь для спортивного комплексу.

Однак, всі перераховані вище види мають не просто колосальні відмінності, це абсолютно різні проекти, які необхідно чітко диференціювати, коли питання стає про проектування. Отже, давайте розглянемо, що треба знати, перед тим як приступати до проектування басейну. До речі, всі роботи від проектування до обслуговування вже готового басейну, зможе провести компанія «IмперБуд» https://imperbud.com.ua.

Який басейн ви хочете і для чого?

Незважаючи на всю банальність, це дуже важливе питання. Від відповіді на нього будуть залежати і його розміри, і його планування, і внутрішні системи. Відповісти на це питання можна позначивши основні напрямки:

Де буде знаходитися?

Розглянемо приклад: якщо ви плануєте встановлювати басейн на внутрішньому дворі, то у вас широкий простір для маневру. У більшості випадків можна вибрати довільну конфігурацію, передбачити необхідне обладнання і т. д. Заходи будуть невеликими: встановлюйте на сонячній стороні, бажано з захистом від пилу, далеко від дерев.

Однак, якщо ви вирішили встановити свою маленьку водойму всередині приміщення – будьте готові до сюрпризів: вологість, комунікації, підтримка температури, система вентиляції… деколи значно простіше побудувати окрему будівлю. До слова, не варто намагатися встановлювати басейн в підвалі, це незмінно позначиться на екології всього будинку.

Хто буде користуватися?

Якщо ви припускаєте, що основними користувачами басейну буде ваша компанія і дорослі члени сім’ї, рекомендуємо запланувати глибину в 1,5 метра. Це оптимальна цифра, яка дозволяє комфортно провести час, а також не сильно позначиться на вартості підтримки температури і фільтрації.

Читайте по темі:  Де орендувати самоскид у Львові

Однак, якщо ви плануєте, що молоде і підростаюче покоління також захоче скористатися можливістю похлюпатися – не більше 80 сантиметрів. Про винятки і необхідність більшої глибини-дивіться нижче. Крім того, від віку і стану найактивніших любителів басейну будуть залежати такі прості аксесуари як бортики, також, це може позначитися і на характері сходинок, формі і т. д.

Як він буде експлуатуватися і як часто?

Тут ми переходимо здебільшого до системи експлуатації. Якщо ви плануєте стрибки в басейн з трампліну, то його глибина не може бути менше ніж 2-2,5 метра з міркувань безпеки. В інших випадках це позбавлено усілякого сенсу, дорого в утриманні і часто незручно.

Якщо це буде традиційним місцем відпочинку, біля якого приємно зібратися з друзями, а іноді і прийняти водні процедури – підійде і не дуже складна конструкція. Тут більший упор можна зробити на зовнішній вигляд.

Таким чином, розгорнуто відповівши на всі питання, ви зможете дати чіткий опис інженеру і архітектору, а це вже половина успіху. Пам’ятайте, що складання проекту, це один з найвідповідальніших і значних етапів будівництва власного басейну.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя