Як вибрати стільці для бару та барний стіл

704

Як вибрати стільці для бару та барний стіл

Ретельно продуманий інтер’єр грає важливу роль для успішної організації роботи кафе чи ресторану. Адже відвідувачі приходять, щоб відпочити від повсякденності, опинитися в приємній, розслаблюючій атмосфері.

Класифікація столів

Столи для бару складаються з двох основних частин: стільниці та підстави столу. Комбінування цих елементів в різному виготовленні (матеріал, форма, розмір) дозволяє створювати унікальні інтер’єрні композиції, підібрати найбільш підходящі вироби для Вашого закладу харчування. В першу чергу варто звертати увагу на те, щоб меблі були зручними.

Стільниця може бути круглої, прямокутної, квадратної форми. Виготовляється зі скла, дерева, Werzalit, Isotop, ДСП, МДФ. Важливо звертати увагу на якість виконання, оскільки столи піддаються інтенсивному використанню кожен день, часто брудняться. Тому повинні легко чиститися, бути стійкими до механічних пошкоджень, подряпин, вигоряння, т.д.

Як вибрати барний стіл

Підстава для столу також відрізняється матеріалом виготовлення, формою та розміром. Підстави металеві – найбільш поширений варіант, оскільки мають відмінні властивості міцності, стійкості до корозії та ін. Можуть фарбуватися в різні кольори (чорний, сірий, т.д.), покриватися хромованим шаром.

Стільниця і підстава для столу можуть вибиратися окремо, створюючи оригінальні комбінації для Вашого інтер’єру. Барний стіл, стільці для бару та інші меблі для барів можна знайти на сторінках інтернет магазину ТоргОборуд. Каталог компанії включає безліч інших позицій: планетарні міксери, посуда салатники, професійне обладнання для кухні, крісла для кафе, столи з дерева, диван кафе. Доставляємо в будь-яку точку України, проводимо сервісне обслуговування техніки й ремонтні роботи, займаємось встановленням дверей холодильних призначених для холодильних цехів або складських приміщень.

Уявіть, що Ви заходите в кафе в перший раз. Ви втомилися, хочете смачно поїсти та відпочити. На що в першу чергу Ви зверніть увагу? Звичайно, на інтер’єр закладу. Саме привабливість дизайну, приємна атмосфера змусять Вас пройти всередину й залишитися. А вже потім буде оцінюватися якість обслуговування та безпосередньо їжі. Список можна продовжувати, але загальним для всіх закладів є те, що меблі повинні бути якісні, надійні і, звичайно ж, зручні.

Читайте по темі:  Ліжка з натурального дерева: їх переваги та різновиди

Барні стільці виготовляються в самих різних варіантах:

1. Зі спинкою та без – вибір залежить від Ваших особистих переваг, інтер’єру закладу та т.д.

2. Матеріал виготовлення. Найбільш затребуваними є дерево та метал. Дерев’яний каркас буде актуальним для різних пабів в ірландському стилі, пивних барів, а також інших закладів зі схожою концепцією. Металевий каркас може мати різний колір та покриття, що також дозволяє підібрати необхідні моделі для будь-якого інтер’єру.

Як вибрати стільці для бару

3. Оббивка. При виборі оббивки слід враховувати, що вироби будуть піддаватися інтенсивній щоденній експлуатації, тому матеріал оббивки повинен бути стійкий до пошкоджень, подряпин та легко очищуватися. Тут прийнято використовувати спеціальну тканину, шкіру або шкірозамінник. Кожен з матеріалів має великий асортимент забарвлень.

4. Додаткові функції. Барні стільці можуть виконуватися як на звичайних чотирьох ніжках, так і на диску або прямокутнику. Можлива наявність поворотного механізму, регулятора висоти виробу.

Якщо Ви маєте намір придбати барні стільці, то обов’язково слід враховувати дизайн стійки, а також її довжину (для розрахунку необхідної кількості виробів).

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...