Який вибрати басейн для дачі надувний чи каркасний

1098

Який вибрати басейн для дачі надувний чи каркасний

Часто виникає бажання розмістити на присадибній ділянці водний об’єкт для купання, але не завжди є кошти або місце, щоб облаштувати повноцінний басейн. В такому разі можуть виручити каркасні або надувні басейни.

Існує багато різних моделей надувних і каркасних басейнів за цілком доступною ціною. І ось тут багато хто починає замислюватися над вибором між каркасним і надувним басейном. Вирішити цю дилему можна тільки одним способом: розглянути позитивні та негативні сторони кожного варіанта.

Перед тим, як почати порівнювати, треба взяти до уваги, що лідер ринку басейнів – популярна фірма Intex. При цьому ціни на надувні басейни для дачі від INTEX цілком доступні, а моделі можна подивитися і придбати у інтернет-магазині «Intex-Best», де також є і найпопулярніші каркасні водні об’єкти для дачних ділянок.

Плюси і мінуси надувних басейнів

Сучасну модель надувного басейну від компанії Intex Easy Set відрізняє від попередніх зразків висока швидкість установки. Знадобиться тільки надути кільце, яке утримує чашу басейну, заповнити його водою – і можна активно експлуатувати резервуар згідно з призначенням. Встановлення не забере більше 15 хвилин.

Який вибрати басейн для дачі надувний чи каркасний

Надувний басейн буде служити дуже довго, оскільки виготовлений з досить міцного і зносостійкого синтетичного матеріалу. Проблем не створять ні постійний вплив сонячних променів, ні тривалий натяг від води. Розмір чаші не впливає на термін експлуатації.

Догляд за надувним басейном, як і за всіма виробами вищезазначеного виробника, дуже легкий. Асортимент додаткових комплектуючих містить все, що потрібно для обслуговування такого басейну. Необхідні допоміжні елементи і аксесуари можна вільно придбати в найближчому фірмовому магазині.

Читайте по темі:  З чого зробити тимчасовий паркан-огорожу на ділянці на період будівництва?

Недоліків надувних басейнів можна виділити два:

  • за наявності надмірного навантаження на один з бортів, басейн може перевернутися;
  • якщо впливати на надувну конструкцію будь-якими гострими предметами, її цілісність буде під загрозою.

Позитивні і негативні сторони каркасних басейнів

Каркасний басейн має ряд переваг перед надувним:

  1. у каркасного велика жорсткість, тому він набагато стійкіше. Об’єм такого басейну може бути набагато більше, ніж у надувного.
  2. Якщо надувні басейни виключно круглі, то каркасні моделі бувають прямокутної форми, що дозволяє їм бути схожими на звичайні стаціонарні басейни.
  3. Маючи справу із каркасною моделлю, не варто побоюватися того, що може статися випадковий переворот басейну через занадто велике навантаження на борт. Якщо спертися або сісти на яку–небудь сторону, то стійкість басейну не порушиться.

Який вибрати басейн для дачі надувний чи каркасний

І все ж, каркасні басейни також не позбавлені недоліків. По-перше, каркасний басейн встановлюється набагато довше, ніж надувний. Збірка каркаса – не завжди посильна праця для однієї людини. Найчастіше виникає необхідність у допомозі напарника, а також можуть знадобитися певні інструменти. По часу на складання каркасного басейну йде не менше, ніж 30-40 хвилин.

По–друге, щоб встановити каркасний басейн, знадобиться ретельна підготовка місця для нього. Така площадка повинна бути ідеально рівною – ніяких схилів, які дають перекоси бортиків басейну.

Підводимо підсумки

Найчастіше останній аргумент при виборі моделі і виду басейну – його вартість. Даний випадок незвичайний, оскільки і надувні та каркасні басейни перебувають в одній ціні і вважаються доступними багатьом покупцям, охочим придбати резервуар для плавання.

Який вибрати басейн для дачі надувний чи каркасний

Що стосується міцності, то обидві моделі можуть похвалитися високим рівнем міцності, адже виготовляються з тришарового матеріалу, який забезпечує хорошу стійкість і тривалу експлуатацію. Якщо будуть застосовані колючо-ріжучі предмети, і надувний, і каркасний басейни будуть пошкоджені.

Читайте по темі:  Як побудувати дерев'яну перголу своїми руками

Виходить, що вихідні дані рівні, а значить вибирати необхідно суто з урахуванням особистих переваг. Яку б модель покупець не вибрав, басейн принесе радість і можливість відпочити на дачі протягом декількох сезонів.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя