Що можна зробити з пластикових пляшок?

76

Особливу увагу заслуговують вельми оригінальні саморобки та вироби для саду, які дозволяють красиво розмістити квіти, прикрасити клумби, зробити доріжки, а також багато іншого. Саме про те, що можна зробити з пластикових пляшок, і буде розказано нижче.

Що можна зробити з пластикових пляшок

Сьогодні практично все продається в пляшках з пластика, прямо справжній пластиковий вік, не інакше. Вода, молоко, лимонад — все це можна придбати і купити в пластиковій тарі. Само собою зрозуміло, що з часом в будинку накопичується велика кількість цієї самої тари, яку нікуди подіти.

Однак, це не так, адже якщо пофантазувати, то і пластикові пляшки можна пристосувати під різні цілі, вироби і саморобки для дому, дачі, саду та городу. Так, наприклад, з пластикових пляшок можна зробити дуже красиву і оригінальну огорожу для клумб в саду.

Пластикові пляшки з легкістю можна використовувати для виготовлення декоративних фігур, світильників. Звичайно ж, для цього доведеться попрацювати руками, проявити чималу фантазію і завзятість. Тим не менш, не все дається просто так, і якщо ви ставите питанням про те, що можна зробити з пластикових пляшок, то відповіді на нього, ви обов’язково знайдете в даній статті.

Квітник з пластикових пляшок

Зробити дуже красивий квітник з пластикових пляшок дуже просто. Для цих цілей найкраще взяти пляшки одного розміру і обсягу, можна на 1,5 літра, а можна і на два. Як видно на фото, щоб зробити квітник, потрібно зарити пляшки вниз шийкою, обов’язково з закрученої пробкою.

Читайте по темі:  Дизайн освітлення ділянки

Що можна зробити з пластикових пляшок?

Щоб надати конструкції більшої надійності, потрібно наповнити пластикові пляшки сухим піском до відмови, ну або землею. Таким чином, пляшки будуть зберігати свою форму, а сам квітник, стане набагато міцнішим. Щоб прикрасити створений таким чином квітник, рекомендується розфарбувати пляшки в різні кольори після їх закопування в землю.

Горщики з пластикових пляшок своїми руками

Що можна зробити з пластикових пляшок ще? Ну, наприклад, оригінальні горщики для квітів своїми руками. Подібного роду саморобка з пластикових пляшок може використовуватися і в якості того ж самого квітника, якщо підвісити пластикові пляшки одна над іншою, таким чином, щоб вийшла містка підвісна конструкція.

Що можна зробити з пластикових пляшок?

Для цих цілей потрібно, перш за все, вирізати середину у пластикових пляшок і просвердлити кілька отворів внизу, біля дна. Таким чином, можна буде протягнути мотузку або дріт для фіксації однієї пляшки над іншою. При цьому слід дотримуватися певної відстані, щоб висадженим квітам було достатньо місця для росту!

Доріжки з пластикових пляшок

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що з пластикових пляшок можна зробити доріжки в саду? Для початку потрібно визначитися з межами майбутніх доріжок, виконавши попередню їх розмітку. Далі потрібно буде підготувати необхідну кількість пластикових пляшок, підрахувати яку досить нескладно. При цьому дуже важливо, щоб вся тара була однакова, як за обсягом, так і за кольором. При наявності різнокольорових пластикових пляшок, їх можна комбінувати, чергувати.

Що можна зробити з пластикових пляшок?

Як і при виготовленні квітника, для більшої стійкості і надійності, пластикові пляшки перед закопуванням в землю потрібно наповнити піском. Пляшки краще закопувати вниз шийкою на всю глибину, тільки щоб залишалося на поверхні одне дно. В такому випадку, ходити по доріжках з пластикових пляшок, буде набагато безпечніше, навіть в дощову погоду.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя