Камін в будинку. Переваги та недоліки

72

Камін в будинкуКаміни – різновид печей, які дозволяють генерувати тепло в процесі спалювання твердого палива. Для роботи часто використовують вугілля та дрова, пелети або брекети, які виготовляють зі спресованої деревини. Паливо буде згоряти завдяки тязі повітря, яку створює особлива конструкція каміна. В основну камеру надходить холодне повітря, яке й забезпечує горіння. Для відводу диму передбачений димозбірник та димохід. Отримане тепло буде рівномірно розподілятися в приміщення (цей процес залежить від особливостей конструкції).

Щоб оцінити важливість камінів, необхідно вивчити їх переваги та недоліки.

Зміст статті (Содержание)

Переваги камінів

На користь таких видів печей свідчать наступні характеристики:

  • Екологічна безпека. Для роботи конструкції використовують натуральну деревину або продукцію, яка виконана з неї.
  • Надійність. Продукти горіння швидко відводять через димохід, вони не потрапляють в приміщення.
  • Великий вибір моделей. Часто каміни запропоновані різними видами. Покупці зможуть підібрати продукцію, яка впишеться в приміщення (підійде за розмірами). Конструкція може бути підлоговою, настінною, вбудованою.
  • Естетична привабливість. Живий вогонь заворожує та приваблює, дозволяє зробити кімнату затишною, теплою, світлою. Каміни дарують відчуття комфорту й незабутні емоції.
  • Швидкий монтаж. Виключена необхідність в отриманні дозволу на установку.
  • Довговічність та практичність. Якісні каміни не ламаються, прості в експлуатації.
  • Швидкий нагрів приміщень. Використовувати каміни можна в якості основного або додаткового джерела тепла.
  • Доступність палива. Для роботи використовується деревина, яку можна заготовити самостійно або придбати в спеціалізованих магазинах.

Камін в будинку

На вибір покупцям представлені різні види камінів. Можна підібрати ту конструкцію, яка ідеально впишеться в приміщення, буде відповідати обраному стилю.

Недоліки камінів

Як й у інших опалювальних пристосуваннях, у камінів теж є недоліки. До таких відносять:

  • Вартість установки. Важливо, що не всі каміни надмірно дорогі, можна підібрати й доступну за ціною продукцію. В інтернет магазині Ваш Комин представлений великий вибір камінних топок та комплектуючих різних цінових категорій.
  • Протяги, які утворюються від горіння. Часто це проблема масивних вбудованих моделей з димоходами. Проблема швидко вирішується при використанні камінних дверцят.
Читайте по темі:  Водяна тепла підлога: переваги та недоліки

Правильна організація та розводка опалювальної системи, підбір оптимальної потужності топки дозволять використовувати камін в якості альтернативного або основного джерела опалення.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...