Котли Italtherm: в чому італійці справді кращі та яке обладнання обрати

17

Котли Italtherm

Газовий котел є найкращим вибором для приватного будинку і квартири з індивідуальним опаленням, якщо він компактний та безпечний. Серед переваг газового опалювального обладнання відмітимо велику площу обігріву, доступне паливо, повну автоматизацію горіння і наявність датчиків безпеки, а також довготривалий строк служби (відомі виробники дають гарантію на цілих 10 років!). В зв’язку з цим котли Italtherm зайняли своє місце у серцях українців і рейтингах професіоналів як найнадійніше обладнання з просуванням світових інновацій на ринку нашої країни.

Згідно з дослідженнями технічної лабораторії «Італтерм» продукція заводу має найнижчий відсоток відмов по всіх сегментах газових котлів. Мається на увазі відсоток від загальної кількості вироблених пристроїв, який виходить з ладу в момент першого запуску та подальшої експлуатації в гарантійний термін. І ось що вийшло:

 • традиційний котел Italtherm має частоту відмов 0,6%;
 • конденсаційний апарат — 0,4%;
 • преміальна серія TOP Condensing — до 0,2%.

Такий процент надійності є дуже високим у порівнянні з аналогами: турецька продукція дає 4% відмов, китайська — 5%, а російська — 10%.

Заходьте на офіційний сайт, щоб обрати і купити газовий котел Italtherm https://italtherm.ua/uk оригінального походження. Зателефонувати до офіційного представника в Україні можете за номером +38 (044) 333-89-01.

Газовий котел Italtherm для зовнішнього монтажу

Яку продукцію пропонує бренд Italtherm

У каталозі компанії ви знайдете багато видів обладнання для опалення та гарячого водопостачання:

 • котли для внутрішньої установки (конденсаційні та традиційні);
 • конденсаційні моделі для зовнішнього монтажу;
 • вбудовані котли в огороджуючи конструкції об’єктів будівництва;
 • потужне котельне обладнання для великої площі обігріву (більше 300 м2);
 • водонагрівачі газові та з теплонасосом, сонячні системи та кондиціонери типу спліт і мультиспліт, комплекти для зонального управління поки що доступні лише на італійському ринку.
Читайте по темі:  Як вибрати вібратор для бетону

Якщо розглядаєте придбання котла з відкритою камерою згоряння, зверніть увагу на лінійку City Class C, закриту систему з примусовим димовідводом має серія City Class F. В City Top сконцентровані найкращі конденсаційні агрегати з пластинчастим теплообмінником, а в Time — двоконтурні конденсаційні котли зі збільшеним вторинним теплообмінником. Серія City Max зібрала обладнання з вбудованим бойлером на 60 л з можливістю забезпечувати 3—4 крани гарячою водою.

Чим особливі котли італійського виробництва

Газовий котел Italtherm конденсаційного типу

По-перше, інноваційний газовий котел Italtherm конденсаційного типу видає найкращий показник ККД — 107,2% при температурі подачі 50°С і повернення 30°С (при Qn=30%). По-друге, виробник забезпечив найвищу якість матеріалів та збірки:

 • теплообмінники з міді і нержавіючої сталі;
 • гідравлічну групу з латуні;
 • ізоляція закритих камер згоряння із кераміки;
 • структурну рамку котла зі сталі тощо.

Виробництво ведеться виключно в Італії з всеосяжним контролем кожного етапу і залученням провідних європейських виробників деталей для побутової техніки (Zilmet, Grundfos, Polidoro, Condevo та ін.)

Відношення до дизайну в італійців завжди було і буде трепетним, тому за концепцією і проектуванням котлів бренд звернувся до відомого дизайнера G. Giugiaro, завдяки якому світ побачив неповторні форми автомобілів Ferrari, Lamborghini, Maserati, Corvette Moray, Ford Mustang.

Європейська сертифікація UNI EN ISO 9001:2008 пройдена у 32 країнах, якість підтверджена висновком агентства Kiwa Cermet Italia S.p.A.

Важливе досягнення бренду — в створенні системи професійного розвитку для працівників, партнерів, майстрів сервісу та монтажу. Різномовні курси та відповідальне ставлення до місцевого законодавства у сфері проектування та експлуатації газових опалювальних приладів дуже допомагають спеціалістам тримати руку на пульсі інновацій — адже продукція Italtherm крокує в авангарді сучасної техніки.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя