Через скільки днів сходить перець?

32

Болгарський перець є смачним і корисним овочем, який досить легко вирощувати в домашніх умовах. Щоб отримати болгарський перець, потрібно посадити в землю насіння цієї рослини. Але через скільки днів сходить перець? Як довго проростаєть насіння? І що робити, якщо пройшло багато часу після посадки, а насіння перцю не сходить? Нижче ви дізнаєтеся відповіді на ці питання.Через скільки днів сходить перець?

Через скільки днів сходить насіння перцю?

Схожість — це здатність насіння дати хорошу розсаду. Термін сходів насіння солодкого перцю дуже сильно залежить від сорту, проте в більшості випадків солодкий болгарський перець сходить на 6-15 день після посіву.

Щоб перець зійшов швидше, потрібно перед посадкою помістити насіння на розсаду в марганцівку (0,1% або 0,5 г марганцівки на 500 мл води) на 6-7 годин. Болгарський перець є теплолюбною рослиною, а вирощувати його рекомендується при температурі вище + 20 градусів.

Щоб перець зійшов і дав хороший урожай, потрібно садити його в грунт з нейтральною кислотністю. Досвідчені городники не рекомендують при посадці перцю робити пікіровку, оскільки перець дуже погано переносить цю процедуру (при пікіровці термін схожості подовжується на 10-15 днів, а деякі рослини можуть і зовсім загинути).

Перед посадкою необхідно рясно полити грунт, а садити насіння перцю потрібно на глибину 1-2 см.

Після посадки необхідно періодично поливати рослину. Також необхідно стежити за тим, щоб рослині вистачало тепла. У разі нестачі світла необхідно встановити на грядці з перцем спеціальну лампу, яка буде освітлювати рослини.

Якщо ви вирощуєте перець в парнику, то після появи перших сходів необхідно періодично знімати захисну плівку. Перший час плівку потрібно знімати всього на 10-15 хвилин, але в міру зростання цей період потрібно подовжувати.

Читайте по темі:  Вирощування гороху в домашніх умовах

Чому насіння перцю не сходить?

Припустимо, що ви посадили перець, але пройшло більше 15 днів, а він ще не зійшов. Чому це могло статися?

Давайте розбиратися:

Найчастіше насіння перцю не сходять через порушення температурного режиму. Якщо ви вирощуєте перець в приміщенні, то необхідно стежити за тим, щоб температура повітря становила не менше 20 градусів, а в разі необхідності слід поставити в приміщенні опалювальні прилади для додаткового обігрівання. Якщо ви вирощування перець на городі, то має сенс спорудити теплицю. Якщо у вас немає можливості спорудити теплицю, то необхідно викопати насіння перцю разом з шаром землі, посадити перець у великий горщик і помістити горщик з насінням перцю в тепле місце.

Також, насіння перцю можуть не сходити через неправильний полив. Якщо ви поливаєте перець занадто часто, то необхідно зменшити частоту поливу; якщо ви поливаєте перець рідко, то потрібно збільшити частоту поливу. Частий полив небезпечний ще й тим, що в надмірно зволоженому грунті можуть завестися хвороботворні мікроорганізми, що призведе до появи чорної ніжки у рослини.

Досить часто насіння перцю погано сходять через нестачу освітлення. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то необхідно встановити поруч з розсадою спеціальну фітолампу. Також слід пам’ятати, що садити перець потрібно на ділянці з гарною освітленістю, а садити перець поруч з деревами не можна, оскільки дерево буде затінювати перець.

Також, насіння перцю можуть не сходити через низьку родючість грунтів. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то спершу необхідно визначити, якої саме речовини не вистачає в грунті, а потім потрібно виконати підгодівлю землі. В якості добрив згодяться компост, торф, калійні добрива, суперфосфат і так далі.

Читайте по темі:  Огірки ростуть неправильної форми

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...