Гіпсокартонні конструкції: їх види і переваги

79

Гіпсокартонні конструкції

Універсальність гіпсокартону і його доступна ціна – головні причини популярності цього матеріалу. Використовують його для вирівнювання будь-яких поверхонь в житлових будинках і офісах, для створення всіляких конструкцій, не тільки декоративних, але і функціональних. Це можуть бути арки і перегородки, багаторівневі стелі, вбудовані ніші і полки. Переваг у гіпсокартону предостатньо, дві основних вже озвучені, але залишилося ще чимало.

Переваги гіпсокартонних конструкцій

  • Після монтажу гіпсокартону створюється ідеально гладка поверхня, повністю готова до фінішної обробки, причому всі дефекти і нерівності виявляться за конструкцією.
  • З їх допомогою можна конструювати будь-які криволінійні поверхні і елементи складних форм.
  • Матеріал міцний, але легкий, повітропроникний і екологічний. До того ж ще й вогнестійкий.

    Вогнестійкий гіпсокартон
    Вогнестійкий гіпсокартон рожевого кольору
  • При його монтажі забезпечується додаткова тепло – і звукоізоляція.
  • Монтаж простий, часу займає небагато, спеціального обладнання не вимагає.
  • Дозволяють прибрати всі комунікації з поля зору або замаскувати їх декоративними елементами.

В широкому асортименті якісний гіпсокартон на сайті Алків, профілі і кріплення до нього, а також будь-які матеріали для будівельно-ремонтних робіт. Вам варто просто звернутися в інтернет-магазин, який забезпечить всіма необхідними товарами в комплексі.

Види гіпсокартонних конструкцій

Універсальність гіпсокартону заслуговує поваги – він здатний “виконати” будь-яке бажання дизайнера і повністю перетворити набридлий інтер’єр за доступні гроші. Що ж можна створити з його допомогою?

Навісні стельові конструкції з гіпсокартону
Навісні стельові конструкції з гіпсокартону

Навісні стельові конструкції з гіпсокартону так само популярні, як і натяжні стелі. Вони виручать, коли необхідно приховати різні комунікації (вентиляційний короб, дроти, труби) і великі дефекти поверхні. Створюючи одне, дво – і багаторівневі конструкції, нескладно придумати оригінальний дизайн, відмінним доповненням до нього стануть точкові світильники.

При вирівнюванні стін листами гіпсокартону одночасно поліпшується тепло – і шумозахист приміщення, “ховаються” електропроводка і труби. Якщо хочеться акцентувати увагу на елементах декору, то в гіпсокартонних стінах легко робляться вбудовані полки і ніші самої різної конфігурації. Обшивати стіни можна в будь-якому приміщенні, якщо підбирати ГКЛ з відповідними характеристиками. Для монтажу таких конструкцій буде необхідний профіль для гіпсокартона, який завжди можливо придбати в інтернет – магазині Alkiv alkiv.ua.

При необхідності зонування простору виручать перегородки з гіпсокартону. Можливі будь-які варіанти; з арками, хвилеподібними і криволінійними поверхнями інтер’єр стане оригінальніше і виразніше. Усередині таких перегородок вбудовують красиві ніші з полками, вирішуються заодно і практичні завдання.

Підлоги теж вирівнюють листами гіпсокартону з підвищеною зносостійкістю і міцністю. Укладають два шари листів і застеляють покриттям підлоги – будь-яким. Дуже технологічний і швидкий спосіб. Будують також з них подіуми і декоративні виступи для маскування опалювальних труб.

Арочні отвори теж створюють з гіпсокартону, причому в будь-якому місці, а не тільки в міжкімнатному отворі або коридорі. Розмір і форма можуть бути будь-якими.

Органічно виглядають в інтер’єрі вбудовані ніші або полки, які не тільки дуже декоративні (особливо з точковим підсвічуванням), але і мають чисто практичне призначення: в них розміщують книги, сувеніри, фотографії і т. д.

Вбудовані ніші-полиці з гіпсокартону
Вбудовані ніші-полиці з гіпсокартону

Вологостійкий гіпсокартон використовують при обробці дверних і віконних укосів для додання їм естетичності, додаткової міцності і теплоізоляції.

Таким чином, конструкції з гіпсокартону дозволяють створювати оригінальні інтер’єри швидко, якісно і за цілком прийнятними цінами.

Читайте по темі:  Какие критерии важны при выборе анкерных болтов?

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя