Особливості виготовлення меблевих панелей

16

Для виготовлення деревно-плитних матеріалів використовується деревна стружка, тирса, макулатура і сполучні речовини органічного або синтетичного походження. Залежно від використовуваної технології і виду вихідної сировини отримують плити, що відрізняються щільністю, експлуатаційними характеристиками, міцністю і цільовим призначенням. Великий вибір плитних матеріалів представлений в каталозі компанії «Томек» https://tomek.lviv.ua/, де є плити за доступною вартістю. Компанія постійно вдосконалюється і розширює асортимент якісних плит, бере участь у виставках, за що має безліч дипломів і нагород.

Особливості виготовлення меблевих панелей

Як вибрати якісні плитні матеріали?

При виборі плитних матеріалів необхідно звертати увагу не тільки на надійність виробника і кінцеву вартість, але і якісні і технічні характеристики. Від якості вихідної сировини і технології залежать властивості плитних матеріалів.

Тому важливо дотримуватися правил технологічного процесу і обробки плит. Ціна матеріалу залежить і від класу, відповідно до якого допускаються деякі дефекти і вади. З огляду на цільове призначення, необхідно вибирати відповідні деревно-плитні матеріали потрібного розміру і товщини, з ламінованої або шліфованої поверхнею.

Різновиди меблевих панелей

Існує декілька різновидів плитних матеріалів:

  • Ламінований. Зовнішня сторона такого матеріалу під високим тиском покривається спеціальною плівкою, яка робить поверхню глянсовою або матовою. Використовується переважно для меблів.
  • Декоративний. Підходять для обшивки стін в різних кімнатах. Цей різновид плитних матеріалів характеризується тим, що має спеціальні пази для їх монтажу. Є також вологостійкі декоративні панелі, які використовуються для стін у ванній або на кухні.
  • Гнучкий. Їх використовують, наприклад, для арок. Популярними вони стали відносно недавно.

Перед покупкою меблевих панелей враховуйте цю інформацію.

Різновиди меблевих панелей

Переваги меблевих панелей

Головними перевагами даного матеріалу є такі якості:

  • він легкий по вазі;
  • у ньому відсутні токсичні речовини;
  • він простий у догляді;
  • меблева панель добре переносить перепади температури, а також не псується при підвищеній волозі повітря;
  • цей матеріал твердий і щільний, не дряпається;
  • він практичний і екологічно чистий.
Читайте по темі:  Як вибрати полікарбонат для теплиць з максимальною ефективністю

Виготовляють панелі з подрібненої деревини. Її переробляють в рафінері, щоб вийшла речовина, в’яжуча за консистенцією. З нього видаляють повітря, а потім формують і пресують. Після цього матеріал, що вийшов ріжуть на шматки різних розмірів і шліфують. Тому процес виготовлення меблевих панелей екологічно чистий і простий.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...