Металочерепиця – унікальне поєднання ефективності та доступності!

12

Металочерепиця - унікальне поєднання ефективності та доступності!

Саме металочерепицю найчастіше використовують забудовники для укладання покрівлі. Сучасний матеріал можна постелити навіть на складні дахи різних стилів, від архітектурних пам’яток до сучасних будівель.

Що необхідно знати при виборі металочерепиці?

На вартість матеріалу істотний вплив роблять кілька факторів:

  • якість металу,
  • товщина сталі,
  • якість цинкового покриття,
  • вид і якість захисно-декоративного покриття.

Якість металу

Можна купити металочерепицю на дах в Центрі покрівельних матеріалів Roofer https://budkharkov.com.ua/catalog/Metallocherepica/, вироблену з металу європейських, вітчизняних і азіатських заводів:

  1. Європейський матеріал відрізняється високою вартістю, оскільки випускається на високотехнологічних заводах, з дотриманням всіх норм і стандартів. В якості такої продукції сумніватися не доводиться.
  2. Українська сталь займає середній ціновий сегмент, але якість сталі істотних нарікань не викликає.
  3. Істотним плюсом азіатських заводів є доступна вартість продукції, а тільки при акуратному транспортуванні і правильному укладанні, метал прослужить гарантований термін.
Металлочерепица МП Monterrey
Металочерепиця МП Monterrey

Центр покрівельних матеріалів Roofer співпрацює тільки з перевіреними металургійними заводами, чия якість продукції стабільно на високому рівні, оскільки від цього залежить репутація компанії.

Товщина сталі

Мінімальна товщина металочерепиці – 0,4 мм, але для покриття великих площ плоских покрівель такий матеріал не годиться. Під вітровими і сніговими навантаженнями метал легко може деформуватися, в цьому випадку порушується герметичність швів і цілісність захисного покриття. В результаті, термін служби скорочується.

Фахівці рекомендують застосовувати листи товщиною 0,5 мм для покрівлі щодо плоских дахів, 0,45 мм допускається на ділянках з великим ухилом, а 0,4 мм – можна стелити в місцях, де навантаження невелике: карнизи, козирки.

металочерепиця

Цинкове покриття

Для надійності, товщина шару повинна становити 225-275 гр/м2, в цьому випадку забезпечується надійний антикорозійний захист.

Читайте по темі:  Технічні характеристики керамічної цегли

Захисно-декоративний полімер

Продукція компанії покрита поліестером. Він пластичний, стійкий до низьких температур, може застосовуватися в будь-яких кліматичних умовах. Стійкий до УФ, хімічного, бактеріологічного впливу.

Глянцеве покриття – яскраве, відрізняється соковитістю кольору, товщина 25 мкм.
Матове більш стійке до перепадів температур і механічного впливу за рахунок вмісту тефлону і більшої товщини – 35 мкм.

При точному дотриманні рекомендацій виробника по монтажу металочерепиці, матеріал може прослужити близько 40 років.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя