Мобільні рампи, естакади для складу та автомобіля

524

Мобільні рампи, естакади для складу та автомобіля

Мобільна рампа для складу (вона ж пересувна естакада) використовується в процесі вантажно-розвантажувальних робіт, будучи неодмінним учасником цієї процедури. Адже без мобільної естакади завантаження та вивантаження товару затягнеться на невизначений час, порушуючи складську логістику.

Тому мобільні навантажувальні рампи – естакади повинні бути присутніми в парку складської техніки буквально будь-якого сховища з помітним вантажообігом. Причому в придбанні подібної техніки в першу чергу зацікавлені власники складів з незручним під’їздом і невеликою відстанню перед воротами, з-за якої виникає дефіцит місця в зоні завантаження і вивантаження товару.

Словом, мобільна рампа пересувна — навантажувальна естакада – не тільки економить час, що відводиться на процес вантаження і вивантаження товару, але і скорочує трудомісткість цієї операції, що дозволяє заощадити на оплаті праці складського персоналу. Втім, подібне обладнання вигідно при будь-яких обставин. Тому в даній статті ми розглянемо типові моделі мобільних естакад.

Конструкція мобільної естакади

Типова пересувна мобільна рампа складається з наступних конструктивних елементів:

 1. Колісної бази.
 2. Системи гідравлічного або пневматичного підйому.
 3. Буксирного вузла.
 4. Апарелі.

Колісна база естакади дозволяє переміщати цю конструкцію в будь-яке місце, а пневматичний або гідравлічний привід (домкрат) необхідний для зміни кута нахилу площини «пандус». У підсумку вантажі потрапляють у склад (або зі складу) під дією сили гравітації, економлячи час і сили вантажників. Крім того, для зручності процедури завантаження або вивантаження пересувні естакади комплектуються відкидною апареллю, що полегшує процес «стикування» пандуса і транспортного засобу.

Особливості компонування ділять сортамент рамп на дві групи конструкцій, а саме:

 1. Стандартні естакади, призначені лише для фронтального вивантаження або завантаження. Така конструкція замінює стандартний пандус, який можна транспортувати від одного автомобіля або вагона до іншого. Такого типу навантажувальних рамп можливо придбати в інтернет-магазині https://remontbp.com.ua/stremyanka.com.ua/.

  Вантажна рампа
  Вантажна рампа SVELT 3,0 м (1800 кг) без краю
 2. Пересувні естакади, призначені для завантаження або вивантаження двох-трьох автомобілів (або пари авто і вагона). Простіше кажучи: такий «пандус» можна використовувати у процесі двох – або тристороннього завантаження/вивантаження.

Типові моделі мобільних естакад

До типових моделей відносяться чотири різновиди мобільних естакад, а саме:

 1. Стандартна рампа без апарелі.
 2. Стандартна рампа з апареллю.
 3. Пересувна рампа з двома аппарелями
 4. Пересувна рампа з трьома аппарелями.

Причому перший різновид мобільних естакад проводиться у вигляді мобільної рампи без майданчика прийому вантажів і можливості регулювання нахилу площини такого «пандусу». Дана конструкція призначена лише для фронтального завантаження і вивантаження, а її довжина не перевищує 9-10 метрів.

Типові моделі мобільних естакад

Другий різновид мобільних естакад проводиться у вигляді рампи з майданчиком для прийому вантажів, доукомплектований відкидною апареллю. Кут нахилу таких естакад регулюється гідравлічним або пневматичним приводом (домкратом). Конструкція призначена для фронтального розвантаження та завантаження. Причому верхній майданчик, розміром 2х2,5 метра, дає можливість прискорити ці процеси, обслуговуючи кілька одиниць товару одночасно. Загальна довжина такого «пандусу» з урахуванням майданчика доходить до 12 метрів.

Третій різновид мобільних естакад є у вигляді рампи з верхнім майданчиком (габарити 3х2 метра), укомплектованої двома аппарелями. Кут нахилу рампи регулюється домкратом, загальна довжина дорівнює 12 метрам. Така конструкція може використовуватися і для фронтального, і для бічного вивантаження або навантаження. Ще один варіант використання таких рамп – перевантаження з машини на машину. Причому раму з двома аппарелями може обслуговувати пара навантажувачів.

Перевантажувальне обладнання

Четвертий різновид мобільних естакад у вигляді рухомої рампи з майданчиком, до якої кріплять відразу три апарелі. Габарити даної моделі схожі з попереднім варіантом – розмір майданчика 3х2,5 метра, довжина – 12 м. Але функціональність цього різновиду ширше, ніж у всіх вище розглянутих моделей. Адже рампа з трьома аппарелями може обслуговувати до трьох автомобілів одночасно. Втім, можливий варіант, коли рампа обслуговує два авто і один вагон. Кут нахилу «пандус» в даному випадку – регульований, а відвантаження і завантаження товару можна вести за допомогою трьох навантажувачів.

При цьому слід зазначити, що найпоширенішою моделлю мобільних рамп є другий тип конструкції – стаціонарна естакада з апареллю. Ну а самим функціональним варіантом є пересувна рампа з трьома аппарелями.

Читайте по темі:  Ремонт в современной квартире: простые и сложные способы преображения жилья

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя