Замовлення меблів для спальні: у чому переваги цього рішення?

403

Замовлення меблів для спальні: у чому переваги цього рішення?

Спальня – це приміщення, куди стороннім доступу немає. Це особистий простір кожного, і обставляти його слід, враховуючи власні уподобання і реалізуючи свої бажання.

Ця кімната повинна сприяти розслабленню і відпочинку, бути спокійною, затишною і створювати певний настрій: вночі сприяти здоровому сну, а вранці налаштовувати на бадьорий настрій.

Основним помічником у цій справі стає правильно підібраны меблі. Тут важливо все: її комплектація, вибір стилю і зовнішній вигляд, використовувані матеріали і конструкційне рішення меблів.

Які переваги дає індивідуальне замовлення меблів?

Простіше всього купувати готові модулі або гарнітури в торговельній мережі, але дуже часто вони не влаштовують за габаритами, кольором або декором, тим більше, що у кожного приміщення є свої специфічні особливості. Щоб спальня дійсно була зручною, елегантною і функціональної, краще замовляти меблі у виробника у відповідності зі своїми індивідуальними вимогами.

Меблева компанія “Арія Україна” тут, пропонує меблі у Львові не тільки для спальні, а й для ванної кімнати. Також вона може запропонувати вам нестандартні рішення, відмінну якість і доступні ціни.

Замовлення меблів для спальні: у чому переваги цього рішення?

Такі меблі:

  • ідеально вписується в розміри і конфігурацію будь-якої спальні, з користю використовуючи кожен куточок, ніші і виступи;
  • при безпосередньому спілкуванні з виконавцем можна повною мірою реалізувати особисті ідеї з облаштування спальні і коригувати їх в кращу сторону;
  • відсутність посередницької ланки позитивно впливає на кінцеву вартість меблів, здешевлюючи її;
  • широкий вибір матеріалів, їх фактур і відтінків не обмежує фантазію, стимулює створення нових, нестандартних образів.

У перелік послуг входять розробка дизайн-проекту за бажанням замовника, проведення замірів спальні, доставка меблів на місце установки і її складання. І це дуже зручно і вигідно, коли одна компанія відповідає відразу за все, ось сторінка для замовлення.

Самостійно «проектуючи» дизайн спальні, не завжди вдається витримувати пропорції, правильно поєднувати кольори і вибирати найбільш підходящу конструкцію ліжка або шафи. Професійний дизайнер вкаже на ці помилки і коректно їх виправить, узгоджуючи всі зміни з замовником.

Кілька порад з облаштування спальні

Вибираючи стиль оформлення, необхідно брати до уваги розміри спальні, так як розкішному ампіру або бароко буде «тісно» в маленькому приміщенні, і виглядати така обстановка буде помпезно і безглуздо. Набагато доречніше в цих випадках вибрати мінімалізм: компактний, стриманий і функціональний. Але якщо він здається нецікавим і незатишним, можна звернутися до змішаних стилів, наприклад, вибрати вінтаж або ф’южн.

Замовлення меблів для спальні: у чому переваги цього рішення?

Таким тематичним стилям, як етно або кантрі, багатих деталями, теж необхідні більш просторі приміщення. Не обов’язково дотримуватися канонів якогось певного стилю – можна придумати свій власний, лише б він дарував безтурботність і спокій, направляв емоції в позитивне русло.

Зверніть пильну увагу на екологічність використовуваних матеріалів, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. У спальні важлива і функціональність меблів. Краще не захаращувати її окремими предметами і системами зберігання, а ретельно продумати і прибирати всі спальні приналежності в основу ліжка, а речі і дрібні предмети в шафу-купе і комод.

Затишний вигляд додадуть спальні парні тумбочки і пуфи, невеликий туалетний столик і дзеркала. Але все це купується в розумних межах, так як в спальні має бути просторо, свіжо і світло.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя