Оздоблення лазні з оциліндрованих колод

4

Оздоблення лазні з оциліндрованих колод

Предмети інтер’єру, які оточують нас, здатні створювати гарний настрій і допомагати розслабитися. Тому при оформленні бань важливо підібрати гармонійний варіант обробки, щоб загальна атмосфера розташовувала до відпочинку.

Оздоблення лазні з оциліндрованих колод

Щоб інтер’єр лазні з оциліндрованих колод не турбував хитромудрістю форм і складними деталями, дотримуйтеся трьох правил: природність, мінімалізм і зручність. Оздоблення колод лазні робиться з дерева, для стін, підлоги і стелі застосовуються «малосмольні» породи дерев.

Липа

Ідеальний варіант – це липовий пиломатеріал. Липова деревина має невелику щільність, що не дозволяє їй нагріватися до великої температури. Дошки з липи практично позбавлені сучків та інших вад, вони легкі в обробці. При нагріванні липа видає приємний аромат, який гармонійно додається до трав’яного запаху в парильні. У цього ідеального з усіх боків дерева є один недолік: згодом липові дошки втрачають свій привабливий зовнішній вигляд і сильно темніють.

Вільха

Ще один непоганий варіант для обробки лазні з оциліндрованих колод – це вільха. Вона володіє тими ж перевагами, що і липа (окрім приємного аромату), але довго зберігає свій гарний зовнішній вигляд.

Осика

Це теж прийнятний варіант, адже їй притаманні всі необхідні якості. Осика не містить смоляних речовин, має низьку теплопровідність. Але на відміну від липи, яка дарує заряд життєвої сили, осика, навпаки, вбирає все погане.

У осики є один дуже великий недолік: вона може почати гнити зсередини і візуально визначити хороший пиломатеріал неможливо. Тому важливо купувати осикові дошки у надійного постачальника. Якщо використовувалися неякісні дошки, то дефект проявиться на поверхні у вигляді непривабливих плям вже через кілька місяців користування парілки.

Читайте по темі:  Чи можна наносити рідкі шпалери на побілку: розповідаємо, як це зробити

Абаш

Абаш – це африканське дерево. Зрозуміло, що у зв’язку з великою віддаленістю місць зростання вартість абашу дуже дорога. Оздоблення з цього дерева вважається елітним, дошки характеризуються низькою теплопровідність, стійкістю до агресивних дій і збереженням привабливого зовнішнього вигляду на довгі роки. Виглядає обробка з абаша розкішно.

Предмети побуту

Не тільки обробка «робить» інтер’єр лазні з оциліндрованих колод, предмети побуту також відіграють велику роль. Рекомендується все начиння і предмети вибирати тільки з натуральних матеріалів (дерево, камінь, метал). Дерев’яні відра і коновки в парильні використовуються для виливання води на камені. Стильно виглядає мідне начиння з дерев’яними ручками.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя