Укладання ламінату на стіну своїми руками. Корисні поради

97

Самостійний ремонт процес досить трудомісткий, але, тим не менш, він відкриває масу можливостей і стільки ж переваг, найпростіше з яких, зрозуміло, економія.

Тим не менш, вперше займаючись чимось подібним, у багатьох може просто не вистачати досвіду, вмінь і, звичайно ж, знань, що є дуже істотною проблемою, тільки якщо їх не отримати.

Саме для того, щоб максимально можливо ознайомити читача з процесом укладання ламінату на стіну і була створена дана стаття, яка допоможе Вам не допустити помилок і зробити все правильно, швидко і якісно.

Список необхідних для повного завершення матеріалів

У список необхідних матеріал потрібно відразу ж додати (і відповідно придбати, якщо їх немає):

 1. Сам ламінат;
 2. Цвяхи;
 3. Кляймера;
 4. Гель для ламінату;
 5. Фанера (потрібно кількість визначаємо по розміру стіни, фанера кріпиться як основа і повинна покривати всю стіну);
 6. Рідкі цвяхи;
 7. Дюбеля;
 8. Самореы.

З інструментів знадобляться:

 1. Пістолет для рідких цвяхів;
 2. Молоток;
 3. Будівельний ніж;
 4. Перфоратор;
 5. Шуруповерт.

УУкладання ламінату на стіну

Встановлення ламінату на стіну актуальне рішення, як для квартир, так і для заміських будинків, так як може витримувати вологу і стане відмінним рішенням навіть у власному невеликому котеджі або будинку.

Тепер, коли список всього необхідного складено, можна переходити до укладання (для виробництва якої, буде потрібно всього один чоловік, напарник не обов’язковий і її можна здійснити виключно самостійно).

Початок укладання ламінату на стіну

Першим ділом, потрібно підготувати стіну (вирівняти і т. д.), а потім, як і говорилося, прикріплюється фанера. Зверніть увагу, що вона не повинна бути занадто грубою, так як буде кріпитися на звичайні шурупи, але при цьому і не тонкою.

Читайте по темі:  Як утеплити фасад будинку пінопластом

Для того щоб створити потрібні отвори в стіні, використовується перфоратор, після чого в них забиваються і дюбелі. Все просто і труднощів виникнути не може.

Тепер, за допомогою шуруповерта закручуються і шурупи, надійно закріплюючи фанеру на стіні.

Укладання фанери потрібно виробляти повністю, тобто, не потрібно починати робіт по укладанні ламінату поки укладання фанери не буде завершена на всій стіні!

Що далі?

Тепер встановлюється перший ряд ламінату і починати потрібно обов’язково знизу (якщо є досвід роботи подібного типу, то можна почати і зверху, але якщо ж подібну процедуру здійснює новачок – обов’язково знизу!).

Для того щоб бути впевненим у виконану роботу і не боятися що все в кінцевому підсумку просто завалиться, використовуємо рідкі цвяхи.

Їх потрібно нанести на фанеру, перед тим як здійснюється укладання ламінату на стіну своїми руками, оскільки, в іншому випадку, її правильній не назвеш.

Наносити рідкі цвяхи, потрібно змієподібно ретельно продовжуючи криву лінію з самого початку і до кінця стіни (на місці де буде встановлено перший ряд ламінату).

УУкладання ламінату на стіну

Важливо дотримуватися малюнок ламінату, оскільки на стіні він навіть більш помітний, ніж при установці на підлозі. Кожна людина і сам це розуміє, але, тим не менш, будьте уважні!

Підготуйте ламінат перед укладанням

Для того щоб створити надійне кріплення для ламінату, можна скористатися кляймерами, але щоб вони не заважали встановленню наступного листа і щоб зробити процес встановлення максимально швидким та простим, ламінат потрібно підготувати.

Для цього, у примірних місцях установки кляймера, місце стику ламінату потрібно трохи почистити звичайним будівельним ножем, підготуємо, таким чином, до створення кріплення.

Після того як рідкі цвяхи нанесені і ламінат був підготовлений, просто прикладаємо його до стіни міцно натиснувши, щоб цвяхи розтеклися по всій довжині.

Ламінат не приклеїться відразу і буде відставати, поки не встановляться кляймера, не бійтеся цього, так має бути.

Потім, підготовлені будівельним ножем місця встановлюються і самі кляймера, які відразу ж прибиваються звичайними цвяхами.

Читайте по темі:  Як зберігати рідкі шпалери: особливості і секрети

Зверніть увагу, що кляймера бувають різного типу. Вони умовно поділяються за величиною підготовлених під цвяхи отворів. Так як проводиться укладання саме ламінату на стіну своїми руками, потрібно використовувати кляймера розраховані на цвяхи товщиною в 6 мм.

Після того, як вони будуть прибиті, обов’язково потрібно прогулятися по місцю стику гелем для ламінату і це є обов’язковим правилом! Тільки після цього проводиться установка наступного ряду.

УУкладання ламінату на стіну

Сам процес залишається колишнім, де перед установкою ряду ламінату, його потрібно попередньо підготувати (використовуючи будівельний ніж в потрібних місцях).

Після цього, знову пройтися рідкими цвяхами по стіні, а саме в тому місці, де проводиться встановлення вже другого ряду і, відповідно, встановити ламінат надійно закріпивши і на перший ряд. Процес укладання є ідентичним і проблем з ним виникнути просто не має!

Укладання ламінату на стіну своїми руками не є складною задачею і допустити помилки тут практично не можливо. Головне точно виконувати зазначені правила і процес установки, не забуваючи використовувати кріплення, адже тільки в цьому якість роботи можна порушити!

Але якщо ж ви виконали роботу точно за правилами, можете і зовсім не турбуватися про якість, так як воно обов’язково буде на висоті і встановлений ламінат стане модною прикрасою вашого будинку.

Сподіваємося, наша стаття допомогла Вам дізнатися, як проводитися укладання ламінату на стіну і правильно її здійснити!

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...