Проста каркасна альтанка своїми руками за один день

452

Альтанка на дачі – це незамінна річ, тут ви можете із задоволенням відпочивати, теревенити з друзями, обідати. І це – на свіжому повітрі, нехай палить сонце або йде дощ.Часто дачники думають , що будувати альтанку дуже довго і трудомістко. Звичайно, для цього потрібен певний час і майстерність, проте багато що вирішує конструкція альтанки. Бувають альтанки складні, дорогі і прості, дешеві.

Зараз ми розглянемо простий варіант альтанки, яку можна спорудити за один день, або 7-8 годин. Її переваги полягають в простоті конструкції, тут відсутній стаціонарний фундамент. І якщо захотіти, то цю альтанку можна в два рахунки своїми руками перенести в інше місце, і для цього не потрібні особливі зусилля.

Щоб побудувати просту альтанку, підійдуть практично будь-які дошки. Так як в альтанці немає фундаменту, її основою виступають цеглини або залишки тротуарної плитки. Однак, при бажанні можна вирити траншею і зробити бетонний фундамент.

Проста каркасна альтанка своїми руками за один день

З розмірами альтанки ви можете визначитися самі. В моєму випадку я все робив на око, без будь-яких вимірів. В першу чергу я приступив до складання периметра прямокутника. Всі кути були поставлені на плитку. Потім на підлозі були зібрані дві бокові сторони, за формою вийшов п’ятикутник, але без низу – нижня дошка знаходилася в основі. Потрібно відзначити, що пятикутником фіксується маленький шматок дошки на самому верху. Якщо його прибрати, вся конструкція не буде триматися. Пятикутники були прикріплені до основи. Тут краще працювати з напарником – поки один буде тримати, інший буде прибивати.

Проста каркасна альтанка своїми руками за один день

Наступний крок – монтаж поздовжніх направляючих, ми їх прибиваємо. Я користувався драбиною, однак дах може бути зібраний і на землі, а потім одягнений на альтанку – кому як зручніше. Після цього потрібно забити підлогу з невеликих дощок і зробити лавочки. Тепер каркас готовий, ми зробили стійку конструкцію, яка ніде не хитається.

Читайте по темі:  З чого зробити тимчасовий паркан-огорожу на ділянці на період будівництва?

Проста каркасна альтанка своїми руками за один день

Для альтанки я використовував покриття з полікарбонату, однак підійде і варіант спеціального покриття для даху – наприклад, профнастил. Хоч він і краще – не пропускає сонце, але я взяв більш бюджетний варіант. Тут ви також вільні у виборі виду покриття вашої альтанки. Така проста альтанка є відмінним рішенням не тільки на дачі, але і на ділянці вашого приватного будинку. Альтанка відрізняється простотою, невибагливістю, і в той же час вона виглядає дуже привабливо.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...