Чи можна садити перці по два в одну лунку: думки городників

55

Незважаючи на те що перець вважається вимогливою рослиною, що стосується догляду та оптимальних місць для вирощування, досвідчені городники повсюдно беруться за розведення цієї культури. Для того щоб отримати щедрий урожай перцю, потрібно строго дотримуватися основних рекомендацій, тільки в цьому випадку ви зможете виростити повноцінну овочеву культуру на своєму городі.

Зміст статті (Содержание)

Чи можна садити?

Багатьох початківців городників турбує питання: чи можна взагалі садити в лунку при посадці відразу кілька паростків? Адже знайдуться фахівці, глибоко впевнені в тому, що це не найкращий спосіб. Звичайно, у всій партії молодих перчиків знайдеться який-небудь слабкий і кволий корінець. Однак в більшості випадків садівники віддають перевагу універсальному методу, тобто вирішують класти по одному паростку в кожну лунку.

Чи можна садити перці по два в одну лунку: думки городників

Проте це не єдина техніка посадки перцю. Досить поширеним на сьогоднішній день вважається спосіб, який називається квадратно-гніздовим. Що ж являє собою подібний метод? Садимо домашні перці по два в одну лунку, викопану передчасно. Дуже важливо дотримуватися розміри: 60 см на 60 см. У таких поглибленнях і можна розкладати по два перці на кожну лунку. Фахівці рекомендують відразу ж розставити кілочки біля перців, так як паростки самі по собі досить крихкі.

Що цікаво, висаджувати в грунт рослину рекомендується у вечірній час. При цьому не варто залишати розсаду на відкритому повітрі. Необхідно накрити її плівкою. Пам’ятайте, що тут багато що залежить від періоду посадки овочевої культури. Якщо така здійснюється в середині травня, то вам, цілком можливо, знадобиться подвійне покриття розсади плівкою. Вся справа в тому, що навесні погода все ще мінлива, і високі температури вдень не означають, що вночі висаджені вами в грунт перчики не постраждають від досить низьких температурних показників. Фахівці кажуть, для того щоб в результаті фермер зміг зібрати достойний урожай, бажано взагалі не знімати цю плівку, в крайньому випадку зробити це необхідно не раніше середини червня.

Читайте по темі:  Кращі сорти квасолі: опис і вирощування

Відстань

Чи можна висадити 2 перці в одну лунку? Безсумнівно. Головне, дотримуватися основних вимог фахівців. Просто невеликого поглиблення для посадки в ньому відразу двох паростків перцю недостатньо. Необхідно чітко слідувати технології квадратно-гніздового способу. Він передбачає наявність лунки розмірами 60 х 60 см. у такому випадку ви зможете отримати повноцінний результат.

По мірі того як висаджений перчик починає міцніти, за ним потрібно забезпечувати повноцінний і ретельний догляд. Особливу увагу потрібно приділити поливам. Витончуватися з щоденним зволоженням грунту не варто, досить буде залити лунки водою два рази в тиждень.

Але на цьому ваші знання про те, як вирощувати перець в домашніх умовах, закінчуватися не повинні. Не варто нехтувати і регулярними підгодівлями. Вони необов’язково повинні бути частими. Проте перший раз рекомендується внести в грунт добрива, як тільки ви помітили, що овоч почав цвісти, а другий раз – в період плодоношення.

Чи можна садити перці по два в одну лунку: думки городників

Досвід показує, що якщо покласти на шальки терезів результати вирощування перцю квадратно-гніздовим способом і універсальним, то перша техніка виявиться куди більш результативною. До того ж городники зі стажем вважають, що саме квадратно-гніздовий метод посадки перчиків дає фермеру в результаті набагато більші плоди і в значно більшій кількості. Знаючи, як правильно і на якій відстані рекомендується садити перець, можна побачити різницю між двома кардинально різними техніками вирощування в домашніх умовах перцю. Кожен з методів має свої індивідуальні переваги, проте одне можна сказати точно: посадка перцю по два в одну лунку – це оптимальний варіант для будь-якого господаря. Любителі експериментувати неодмінно звернуть увагу на цей спосіб.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя